Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 2 червня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
01.06.2020 Щодо транзиту санкційних товарів територією Російською Федерацією в треті країни ...    
01.06.2020  Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
01.06.2020  Угорщина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
01.06.2020  Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
29.05.2020 Україна
відкриває 66 пунктів пропуску на кордоні...
    
29.05.2020  Україна
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
До уваги користувачів програми TIR-EPD!
 

Шановні учасники Асоціації!

За інформацією Міжнародного союзу автомобільного транспорту (МСАТ) з 14 липня 2014р. доступні вдосконалені функції нової програми МСАТ TIR-EPD (https://tirepd.iru.org).

Постійне вдосконалення програми здійснюється на основі аналізу зауважень та пропозицій Користувачів за результатами використання її нової версії, зокрема:

1. Зазначення загальної суми (ваги, кількості вантажних місць, вартості) для товарних партій на сторінці “Товарних партій”.

2. Розрахунок загальної вартості товарів, вказаних в різних валютах для попередньої електронної декларації (EPD), що направляються в Республіку Білорусь.

Білоруські митні органи вимагають вказувати загальну вартість товарів товарних партій, що ввозяться на територію Білорусі, включаючи ті випадки коли вартість вказана в різних валютах і загальна сума не вказана в товарно-транспортних документах.

Тепер в таких випадках програма TIR-EPD проситиме Користувача вибрати основну валюту і вказувати курс іншої валюти по відношенню до неї. Потім програма розраховує загальну суму у валюті, вибраної Користувачем.

3. Можливість вказувати пізнішу дату прикладеного документу (сьогоднішня дата плюс 1 місяць) в тих випадках, коли Користувач хоче підготувати та/або надати TIR-EPD заздалегідь до того, як будуть готові товарно-транспортні документи (наприклад, CMR).

Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що якщо транспортна операція розпочинається в ЄС і Користувач знає, що попередня інформація направляється в митницю відправлення третьою особою, тобто відправником чи його брокером, не варто направляти EPD повторно в митницю відправлення через програму TIR-EPD.

 

В такому випадку Користувач може в “Налаштуваннях” вказати країни, в які він не хоче відправляти TIR-EPD або видаляти галочку у вікні “Відправити ЕПД” для відповідної країни на сторінці “Митні операції”. Повторне направлення попередньої інформації в деякі країни ЄС, а саме в Італію, Німеччину і Польщу, можуть виникнути проблеми при обробці повідомлень в їх митній системі.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis