Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 3 серпня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
03.08.2020 Звернення АсМАП України до Президента України та Міністра МВС стосовно врегулювання ситуації ...    
03.08.2020  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
31.07.2020 Щодо надання інформації про порядок використання іноземних дозволів квоти 2020 року!...    
31.07.2020 Щодо закінчення дозволів Греції (універсальних) квоти 2020 року!...    
30.07.2020 Щодо надання звітності про використання дозволів ЄКМТ 2020 року!...    
30.07.2020 Щодо відповіді ДМСУ стосовно продовження термінів тимчасового ввезення транспортних засобів к...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо застосування терміну позовної давності при визначенні права платника ПДВ декларувати від'ємне значення з ПДВ
 

Шановні учасники!

Міндоходів України в своєму листі № 11459/6/99-99-19-03-02-15 від 25.06.2014 року повідомило, що визначені главою 19 Цивільного кодексу України та п. 102.5 ст. 102 Податкового кодексу України терміни щодо позовної давності та надміру сплачених грошових зобов’язань не стосуються порядку відшкодування ПДВ і показників податкової звітності з ПДВ. Зокрема, заяви про повернення надміру сплачених грошових зобов’язань або про їх відшкодування можуть бути подані не пізніше 1095-го дня, що настає за днем здійснення такої переплати або отримання права на таке відшкодування.

Зазначено, що платник ПДВ, який не мав права на бюджетне відшкодування, зокрема через відсутність оподатковуваних поставок, при формуванні рядка 24 Податкової декларації з ПДВ має право враховувати залишок від’ємного значення податку до повного його погашення незалежно від закінчення термінів позовної давності у випадку, коли суми цього податку, з яких сформовано такий залишок, сплачено постачальникам товарів/послуг.

За зобов’язаннями щодо поставлених товарів/послуг відлік терміну позовної давності слід розпочинати з дати, визначеної умовами договору як кінцева дата оплати таких товарів/послуг. Якщо у звітному періоді минув термін позовної давності щодо оплати товарів/послуг, отриманих та не оплачених протягом такого терміну, платник податку зобов’язаний на підставі бухгалтерської довідки зняти нараховану суму ПДВ щодо зазначених товарів/послуг і відобразити її в рядку 16.1 розділу II Податкової декларації з ПДВ.

Департамент економіки та фінансів
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis