Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 28 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
27.10.2021 Щодо оформлення та видачі залишку дозволів Республіки Польща квоти 2021 року (додатково)!...    
27.10.2021 Перебої з постачанням AdBlue в Європі....    
27.10.2021 Вебінар стосовно нових правил перевезень вантажів до/з Великобританії з 1 січня 2022 року.    
27.10.2021 IRU запрошує взяти участь у щорічному опитуванні щодо проблеми дефіциту водії...    
26.10.2021 Щодо бронювання дозволів...    
26.10.2021 Щодо проведення 05.10.2021 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо обговорення проблемних питань взаємовідносин міжнародних пасажирських перевізників та автостанцій, які входять до складу Київпассервісу.
 

Шановні пасажирські перевізники – учасники АсМАП України!

27.08.2014 за ініціативою Асоціації відбулась робоча зустріч Генерального директора АсМАП України Главацького П.В., заступника Міністра інфраструктури України Пінкаса П.А. та генерального директора ДП „Київпассервіс” Шульги О.А. з обговорення проблемних питань взаємовідносин міжнародних пасажирських перевізників та автостанцій, які входять до складу Київпассервісу.

Серед іншого основним в обговоренні було застосування Постанови КМУ від 18.02.97 №176 „Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” та наказу Міністерства транспорту та зв’язку України №700 від 27.09.2010 „Про затвердження Порядку діяльності автостанцій” в частині переліку та обсягу послуг, які надає автостанція перевізнику та пов’язаних з продажем квитків, прибуттям і відправленням автобусів, їх вартості і порядку проведення розрахунків, в тому числі питання відшкодування автостанційного збору.

Однак, на сьогодні існує проблема, вирішення якої можливо лише шляхом впровадження партнерських взаємовідносин між двома основними гравцями ринку пасажирських перевезень: автоперевізниками та автостанціями. Їх взаємовідносини неможливо налагодити лише законодавчими актами. Вирішення лежить в площині договірних відносин та встановлення взаємовигідних та привабливих правил співробітництва.

Тому, АсМАП України спільно з Міністерством інфраструктури України, з метою розв’язання і усунення проблем між автостанціями та автоперевізниками, розпочинає діалог з викладанням точок зору та можливих шляхів вирішення проблем взаємовідносин, і як початок такого діалогу в другій половині вересня поточного року планується проведення Круглого столу за участю представників міжнародних пасажирських перевізників та керівництва ДП „Київпассервіс”.

Щодо дати та місця проведення Круглого столу Вас буде повідомлено додатково.

Відділ пасажирських перевезень
Департамент транспортної політики
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis