Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 29 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
29.10.2020 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2020 року!...    
29.10.2020  Іспанія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
29.10.2020  Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські переве...
    
29.10.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
29.10.2020  Латвія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
29.10.2020  Щодо набуття чинності наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Переліку відомо...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Міжнародне журі присудило нагороду МСАТ «Гран При Честі» за 2014 рік українському перевізнику Ігорю Тегзі
 

5 листопада 2014 року міжнародне журі присудило нагороду МСАТ «Гран При Честі» українському міжнародному автоперевізнику з м. Рівне Ігорю Степановичу Тегза, який, виявивши високі моральні та професійні якості при виконанні своїх обов'язків, здійснив акт виняткової мужності.

В 2013 році під час виконання перевезення вантажів для потреб військ НАТО до Ісламської Республіки Афганістан в м. Кабул, водії з автомобілями ФОП Тегза І.С. були атаковані бойовиками руху «Талібан». За даними поліції, на автомобільну стоянку, де в той час перебували водії з автомобілями, під'їхала начинена вибухівкою вантажівка, керована смертником, який привів в дію вибуховий пристрій. В результаті теракту в землі утворилася воронка глибиною 6 метрів і близько 15 метрів у діаметрі. Після цього 3 бойовики організували перестрілку з афганськими силами безпеки, яка тривала протягом години. При огляді місця події на тілі загиблих бойовиків були виявлені три жилета, начинені вибухівкою. За заявою керівництво руху «Талібан» в засобах масової інформації їх метою було «...здійснити напад на важливу іноземну базу та логістичної центр...»". В результаті теракту загинули водії інших автомобілів, що перебували на стоянці, охоронці стоянки, а самі автомобілі було повністю знищено. І лише завдяки винахідливості та кмітливості Ігоря Тегзи водії його підприємства залишилися живі.

Свого часу Ігор Степанович пройшов службу в підрозділі спеціального призначення сухопутних військ і не з чуток знає про всі тонкощі військової служби. У бойовій обстановці він зумів миттєво прийняти тактично правильні рішення, щоб зберегло життя йому і його водіїв. Ігор Степанович Тегза – громадянин України, який не боїться труднощів і випробувань. Він - людина, яка вірить, що тільки той, хто йде, здолає шлях. Саме це дає йому сили боротися і не зламатися, не впасти духом. Немає в ньому ні страху, ні переживань про минуле, ні жалості до себе. Є тільки віра у справедливість.

Колектив Асоціації міжнародних автоперевізників України від щирого серця вітає Ігоря Степановича Тегзу з присудженням почесної нагородою МСАТ «Гран При Честі»!

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis