Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 13 вересня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.09.2025 Стосовно подачі декларацій ENS до країн Європейського Союзу через додаток TIR-EPD...    
04.09.2025 Латвія. Покрокове заповнення Декларації...    
04.09.2025 Онлайн-опитування «Оцінка сприйняття доброчесності в митній службі України (CIPS)»....    
02.09.2025 Румунія: РО-Віньєтка. Зміни в схемі стягнення плати за проїзд...    
02.09.2025 Щодо надання послуги оформлення ENS – ICS2...    
02.09.2025 Посібник ЄС із подання ENS у різних країнах....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо заборони транзиту товарів підконтрольних держветнагляду Росії, що переміщуються через пункти пропуску Республіки Білорусь
 

Шановні учасники Асоціації !

Як вже повідомлялось, Постановою Уряду Російської Федерації від 07.08.2014 р. № 778 «Про заходи для реалізації Наказу Президента Російської Федерації від 6 серпня 2014р. № 560 «Про застосування окремих спеціальних економічних мір з метою забезпечення безпеки Російської Федерації», строком на 1 рік, заборонено ввезення в Росію сільськогосподарської продукції, сировини та продовольства, країною походження яких є Сполучені Штати Америки, країни Європейського Союзу, Канада, Австралія та Королівство Норвегія.

Своїм листом від 21.11.2014 № ФС-НВ-7/22886 Россільгоспнагляд заборонив транзит підконтрольних держветнагляду РФ товарів, які входять до затвердженого Постановою переліку через пункти пропуску Республіки Білорусь.

Ввезення цих товарів на територію Російської Федерації, які перевозяться на адресу казахських отримувачів та отримувачів в третіх країнах для подальшого транзиту територією РФ дозволяється тільки через пункти пропуску розташовані на російській ділянці зовнішнього кордону Митного союзу, а саме: МАПП «Ивангород», МАПП «Бурачки», МАПП «Торфяновка», МАПП «Троебортное», МАПП «Шумилкино», МАПП «Пыталово», ЖДПП «Скангали», ЖДПП «Валуйки», ЖДПП «Суземка» та російські порти.

Просимо врахувати при плануванні перевезень.

Департамент супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis