Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 1 березня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.03.2024 Туреччина. Продовження бездозвільного проїзду при двосторонніх та транзитних перевезеннях.    
27.02.2024 Узбекистан. Обмеження руху...    
26.02.2024 Щодо аудиту фінансово-господарської діяльності Асоціації...    
26.02.2024 Повторно!!
До уваги перевізників, які здійснюють транзитні перевезення територією Польщі...
    
21.02.2024 Туреччина - Іран: обов'язкове дотримання маршруту...    
20.02.2024 Щодо подання заявок до перерозподілу дозволів ЄКМТ!
В доповнення до інформації від 0...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Вірно використовуйте видану візу
 

Міністерство закордонних справ України поінформувало про «непоодинокі випадки анулювання громадянам України дійсних шенгенських віз державами-членами ЄС та повернення їх в Україну через порушення шенгенського законодавства (мета поїздки не підтверджується відповідними документами або не відповідає цілям, заявленим при отриманні візи).»

«Слід врахувати, що у Шенгені діють 2 правила використання візи, які стосуються професійних водіїв: правило першого в’їзду та правило найдовшого перебування.

Першій в’їзд має відбутися в країну, консульство якої видало візу.

Відповідно до статті 5 Візового кодексу ЄС віза для в’їзду на територію держав-учасниць Шенгенської Угоди має оформлюватися дипломатичним представництвом або консульською установою тієї держави-члена, територія якої є основним пунктом призначення подорожі/подорожей заявника.

Якщо ж особа чітко знає, в якій країні проведе найбільше часу, тоді діє правило найдовшого перебування – необхідно оформляти візу країни, де планується найдовше перебувати.»

Для професійних водіїв це означає:

  • Першій в’їзд та виїзд в Україну (а не транзитування) має відбутися в країну, яка видала візу, та
  • Використання візи для перевезень здебільшого в країну, яка видала візу. Від професійних водіїв консульства країн-членів ЄС вимагають щоб від 50 до 70 % поїздок (відсоток залежить від вимог консульства конкретної країни) було зроблено до країни, яка видала візу. Повторне звернення до цього ж консульства, або консульства іншої країни, при неналежному використанні попередньої візи може викликати відмову у видачі візи.

Порушення цих правил може стати причиною відмови у в’їзді.

Крім того, МЗС попереджає:

«У випадку, коли візу не вдалося попередньо використати відповідно до цілі її видачі, і постає необхідність подорожі до іншої країни шенгенської зони з іншою метою, така віза повинна бути анульована, а нова віза повинна бути оформлена у дипломатичному представництві країни призначення згідно із запланованою метою».

Для професійних водіїв це означає, що, наприклад: Професійний водій отримав одноразову візу, видану консульством Польщі. Але не може виконати поїздку до Польщі, а має замовлення на перевезення до Угорщини. Слід анулювати візу, видану консульством Польщі, та відкрити візу в консульстві Угорщини і використати її для цього перевезення.

Просимо врахувати при подачі візових анкет до консульств, плануванні поїздок та використання водіями отриманих віз.

Департамент організаційно-аналітичного забезпечення.
Тел. (044) 2015461
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis