Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 28 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
27.10.2021 Щодо оформлення та видачі залишку дозволів Республіки Польща квоти 2021 року (додатково)!...    
27.10.2021 Перебої з постачанням AdBlue в Європі....    
27.10.2021 Вебінар стосовно нових правил перевезень вантажів до/з Великобританії з 1 січня 2022 року.    
27.10.2021 IRU запрошує взяти участь у щорічному опитуванні щодо проблеми дефіциту водії...    
26.10.2021 Щодо бронювання дозволів...    
26.10.2021 Щодо проведення 05.10.2021 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо круглого столу з питань взаємодії з прикордонними службами під час здійснення міжнародних перевезень.
 

До відома пасажирських перевізників – учасників АсМАП України!

17.12.2014 на базі державного підприємства «Державтотрансндіпроект» відбувся круглий стіл, на якому розглядалися питання взаємодії під час здійснення міжнародних перевезень, проблемні питання та завдання перевізників і контрольних органів в пунктах пропуску через державний кордон щодо їх вирішення.

У заході, який відбувся за ініціативи Адміністрації Держприкордонслужби України, також брали участь представники Міністерства інфраструктури, Державної фіскальної служби, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, Державної адміністрації залізничного транспорту, Державної авіаційної служби, Української Гельсінської спілки з прав людини та представники організацій, що здійснюють міжнародні пасажирські та вантажні перевезення.

«Питання спільної роботи та взаємодії у пунктах пропуску контрольних служб та перевізників, для нас, прикордонників, є пріоритетним та першочерговим, адже від чіткої організації нашої спільної роботи на кордоні залежить ритмічність пропускних операцій та комфорт для учасників міжнародного руху», – зазначив перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-майор Василь Серватюк.

Під час роботи, учасники обговорили шляхи розв’язання спільних проблемних питань та створення комфортних умов для подорожуючих і перевізників, які перетинають державний кордон, в тому числі і на адміністративній межі з АР Крим.

Зокрема, йшлося про низьку поінформованість подорожуючих, які перетинають адміністративний кордон з АР Крим. Для забезпечення ритмічності пропускних операцій та створення комфортних умов подорожуючих і перевізників Адміністрацією Держприкордонслужби разом з представниками Гельсінської спілки з прав людини було розроблено пам’ятку про права та обов’язки громадян. Було також зауважено на важливості інформаційного забезпечення громадян та розміщенні довідкової інформації у транспортних засобах, на залізничних станціях та аеропортах.

На круглому столі прозвучало чимало цікавих та корисних ініціатив, які вже найближчим часом розпочнуть втілюватися у життя. Зокрема, для вчасного інформування учасників міжнародного руху про наявність черг автотранспорту, було вирішено опрацювати можливість встановлення перед пунктами пропуску для автомобільного сполучення веб-камери. У підсумку, кожен громадян в режимі реального часу зможе ознайомитися з ситуацією на кордоні.

Також, прикордонна служба зобов’язалась виконувати вимоги чинного законодавства щодо позачергового допуску автобуса, який здійснює регулярні міжнародні перевезення пасажирів, на режимну територію пункту пропуску через державний кордон України, та дотримуватись часових нормативів при проведенні контролю.

З метою покращення взаємодії та співпраці з авіакомпаніями, установами та організаціями, що займаються міжнародними авіаційними перевезеннями, представники прикордонного відомства ініціювали створення в міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонного інформаційно-сервісного центру.

Наприкінці заходу Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-майор Василь Серватюк подякував учасникам та усім присутнім за активну позицію щодо вирішення нагальних питань. У свою чергу Президент Асоціації міжнародних автоперевізників України - Голова Ради Леонід Костюченко висловив вдячність прикордонникам за надану можливість спільно обговорити актуальні питання та існуючі проблеми, а також запевнив у подальшій активній співпраці.

Увага!

З метою оперативного інформування керівництва Державної прикордонної служби України про необґрунтоване затримання рейсових автобусів під час проведення контролю на кордоні України та можливого зловживання службовим становищем з боку представників Державної прикордонної служби України, просимо Вас інформувати про такі випадки Секретаріат АсМАП України.

 (відділ пасажирських перевезень
тел. 201-5442, е-mail: drobot@asmap.org.ua
Дробот Ю.С.)
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis