Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 28 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
27.10.2021 Щодо оформлення та видачі залишку дозволів Республіки Польща квоти 2021 року (додатково)!...    
27.10.2021 Перебої з постачанням AdBlue в Європі....    
27.10.2021 Вебінар стосовно нових правил перевезень вантажів до/з Великобританії з 1 січня 2022 року.    
27.10.2021 IRU запрошує взяти участь у щорічному опитуванні щодо проблеми дефіциту водії...    
26.10.2021 Щодо бронювання дозволів...    
26.10.2021 Щодо проведення 05.10.2021 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо зміни до проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності автостанцій”
 

До уваги пасажирських перевізників – учасників АсМАП України!

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України опрацювала запропоновані Міністерством інфраструктури України зміни до проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності автостанцій” та надає наступну інформацію.

Налагодження партнерських взаємовідносин між двома основними гравцями ринку пасажирських перевезень: автоперевізниками і автостанціями та споживачами їх послуг – пасажирами неможливе лише законодавчими актами. Вирішення лежить в площині домовленостей та встановлення взаємовигідних та привабливих правил співробітництва.

За всіма законами ринку будь-які формування інфраструктури повинні функціонувати на договірній основі із споживачами за рахунок оплати послуг, що надаються. І за тими ж законами ринку, якщо їхні послуги нікому не потрібні або рівень послуг нижче необхідних, вони існувати не повинні.

Враховуючи викладене вважаємо недоцільним введення будь – яких регульованих законодавством фінансових зобов’язань між суб’єктами господарювання (перевізник та автостанція) та споживачами їх послуг (пасажир), відносини яких визначаються договорами між ними.

Також пропонуємо виключити із зазначеного законопроекту термін „автостанційний збір” і пов’язані з ним інші визначення (автостанційна послуга перевізнику, автостанційна послуга пасажиру, суб’єкт надання автостанційних послуг), та ввести поняття „комісійного збору”, яке буде мати наступне тлумачення:

„комісійний збір – плата за послугу каси автостанції, пов'язану з оформленням, поверненням, переоформленням проїзних документів, сплачену пасажиром.”

Враховуючи актуальність та важливість питання застосування „автостанційного збору” та регулювання взаємовідносин між автоперевізниками та автостанціями (дивіться тут), просимо Вас розглянути запропоновані зміни і зауваження до них та надати свої пропозиції з цього приводу в термін до 01.02.2015 до Секретаріату АсМАП України

 (відділ пасажирських перевезень
тел. 201-5442, е-mail: drobot@asmap.org.ua
Дробот Ю.С.)
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis