Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 8 грудня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
06.12.2019 Щодо початку функціонування Державної митної служби України...    
06.12.2019 Щодо закінчення дозволів Туреччини (для порожніх АТЗ) квоти 2019 року!...    
05.12.2019 Щодо закінчення дозволів Нідерландів (універсальних) квоти 2019 року! ...    
05.12.2019 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2019 року!...    
05.12.2019 До уваги пасажирських перевізників!...    
04.12.2019 Законом України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонуван...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Зустріч з делегацією АсоціаціЇ міжнародних перевізників Угорщини
 

23 лютого 2015 року в АсМАП України відбулася зустріч Президента Асоціації, Леоніда КОСТЮЧЕНКО, з представниками Асоціації міжнародних перевізників Угорщини (MKFE) - Головою робочої комісії по розробці двосторонніх угод, паном Чабою ГЬОЗО, та Секретарем з пасажирського та вантажного транспорту, Золтаном БЕНДЕ.

Сторони поінформували одна одну про розвиток перевезень, кількість учасників асоціацій та кількість АТЗ, що використовується для міжнародних перевезень. Також, сторони обговорили актуальні проблеми, з якими стикаються їх перевізники при виконанні перевезень по території іншої країни. Було досягнуто домовленості про створення «гарячої телефонної лінії» в кожній асоціації для надання допомоги перевізникам іншої сторони.

Сторони також обговорили питання про:

- лібералізацію перевезень. При цьому угорська сторона акцентувала увагу українського сторони що необхідно розглядати питання лібералізації можна тільки після вирівнювання ринку перевезень між перевізниками наших країн і дотриманні принципу паритетності,

- можливість повернення НДС на території одної країни перевізникам другої,

- розбудову пунктів перетину кордону між нашими країнами.

В ході зустрічі Угорська делегація інформувала про тиск, який здійснюють перевізники Угорщини на неї, на міністерство транспорту та Уряд Угорщини стосовно експансії іноземних перевізників на ринку міжнародних перевезень Угорщини. Наприклад, угорські перевізники використовують лише 25% від наявної для них квоти українських дозволів. Така ж ситуація складається і з іншими країнами. Тому міністерство розвитку Угорщини буде вдаватися до протекціоністських заходів по захисту своїх перевізників. З цією метою в Угорщині при Прем’єр-міністрові Угорщини створена комісія щодо захисту національного ринку, а також Міністерстві розвитку (куди входить і транспортний сектор) Угорщини створено Спеціальну робочу групу по перегляду двосторонніх міжнародних договорів.

Представники асоціації Угорщини поінформували, що їх країна буде наполягати на перегляді умов Двосторонньої угоди про міжнародні перевезення та коректувати квоту дозволів. Зокрема, Угорщина розглядає можливість введення обмеження ввезення палива на її територію в конструкційних паливних баках АТЗ, що зареєстровані в інших країнах, до 200 літрів. Крім того, розглядається можливість зменшення річної квоти дозволів, якими сторони обмінюються щорічно. Пропонується зменшення кількості видів дозволів та зробити їх доступними для АТЗ стандарту екологічності від ЕВРО-3. Угорські колеги наголосили, що такі заходи плануються не тільки по відношенню до українських перевізників.

Президент АсМАП України запропонував інші підходи щодо реструктуризації квоти дозволів та обмеження ввезення палива. Він підкреслив, що такий односторонній підхід може спричинити значні ускладнення у виконанні перевезень українськими перевізниками до/з Угорщини.

Сторони домовилися додатково опрацювати порушені питання та провести більш ґрунтовні переговори в Угорщині на початку березня 2015 року.

Департамент організаційно-аналітичного забезпечення
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis