Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 2 липня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
02.07.2020 Угорщина     
02.07.2020 Великобританія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські пере...
    
01.07.2020 Латвія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення ...
    
01.07.2020 До уваги міжнародних автомобільних перевізників, які здійснюють перевезення до Республіки Біл...    
01.07.2020 Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
01.07.2020 Щодо порушення антисубсидиційного розслідування...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Зустріч Президента АсМАП України з представниками проекту TRACECA
 

3 березня 2014 року відбулася зустріч Президента Асоціації, Леоніда Костюченко, з представниками програми Європейської Комісії ТРАСЕКА - економічним радником, координатором проекту, паном Францем Гьотсом, та юридичним експертом, пані Наталією Дащенко.

Пан Гьотс поінформував про завдання його місії - проведення аналізу та оцінка виконання всіх 31 проекту програми ТРАСЕКА за період з 2007 по 2015 роки. Керівництво Європейської комісії хоче мати інформацію про стан їх виконання, пріоритетність питань для продовження проектів, а також про національні пріоритети України в роботі з ТРАСЕКА. Зокрема, він виявив зацікавленість щодо думки та пропозицій з цього приводу Президента АсМАП України.

Президент АсМАП відповів на поставлені питання та, зокрема, зупинився на важливості для України, через територію якої проходить чотири міжнародні транспортні коридори, діяльності програми ТРАСЕКА та виконання її конкретних проектів. Він зауважив на необхідності збалансованого підходу при плануванні і виконанні таких програм (інвестиції і навчальня). Пан Костюченко наголосив, що Україна потребує конкретних проектів і зупинився на проблемах оформлення контейнерів у морських портах. Було запропоновано провести тренінг для посадових осіб митних органів, Міністерства інфраструктури України, посадових осіб інших контролюючих служб, портовиків та перевізників для забезпечення уніфікованого підходу при роботі з вантажами в портах на прикладі таких Європейських портів як Гданськ, Гдиня, Констанца. Для української сторони було б корисним започаткування проекту ТРАСЕКА «Модельний порт», реалізація якого надасть можливість уніфікувати систему обробки вантажів в портах, що полегшить роботу міжнародних перевізників.

Крім того, Президент АсМАП України запропонував представнику ТРАСЕКА узагальнити передовий досвід роботи європейських портів та надати таку інформацію до Уряду України з метою визначення та виправлення недоліків в роботі портів, які мають місце на сьогодні.

Також, обговорювались питання що стосуються будівництва кільцевої дороги навколо Чорного моря, перевезення небезпечних вантажів, розвитку морських портів, результати проекту МСАТ НЕЛТІ (відродження Великого Шовкового Шляху), перспективи перевезення вантажів до Ірану та Іраку, недостатність для України квот дозволів Казахстану, Узбекистану, Туркменістану, Угорщини, введення Німеччиною та Францією вимог щодо мінімальних сум оплати праці водіїв, які здійснюють перевезення товарів по територіях цих країн, створення умов для оновлення автопарку перевізників-членів АсМАП автомобілями категорій Євро-4 та Євро-5 та інші питання, які впливають на міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом, що здійснюються українськими автоперевізниками.

Пан Гьотс поінформував присутніх, що Брюссель зацікавлений в наданні допомоги країнам Чорноморського та Каспійського басейнів, зокрема Україні, Грузії, Азербайджану та Туркменістану, в стимулюванні бізнесу міжнародних перевезень та збільшенню товаропотоків коридором ТРАСЕКА. Пан Гьотс висловив зацікавленість в отриманні від АсМАП України пропозиції по діяльності ТРАСЕКА та подякував за змістовну та корисну зустріч.

Департамент організаційно-аналітичного забезпечення
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis