Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 28 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
27.10.2021 Щодо оформлення та видачі залишку дозволів Республіки Польща квоти 2021 року (додатково)!...    
27.10.2021 Перебої з постачанням AdBlue в Європі....    
27.10.2021 Вебінар стосовно нових правил перевезень вантажів до/з Великобританії з 1 січня 2022 року.    
27.10.2021 IRU запрошує взяти участь у щорічному опитуванні щодо проблеми дефіциту водії...    
26.10.2021 Щодо бронювання дозволів...    
26.10.2021 Щодо проведення 05.10.2021 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо вирішення проблемних питань в галузі пасажирського автомобільного транспорту.
 

05 березня 2015 року у Міністерстві інфраструктури під головуванням директора Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг відбулось засідання щодо вирішення проблемних питань в галузі пасажирського автомобільного транспорту. На нараду були запрошені перший заступник Голови Укртрансінспекції Володимир Балін та відповідні керівники профільних структурних підрозділів Міністерства, працівники обласних державних адміністрацій, профільних громадських організацій, профспілок, організацій роботодавців, автомобільних перевізників та автобусних станцій.

Під час проведення засідання були розглянуті питання щодо спрощення діяльності автомобільних перевізників, зокрема в частині приведення діяльності автостанцій до вимог Європейського законодавства.

За результатами селекторної наради з вирішення проблемних питань у галузі автомобільних перевезень, що відбулась 27 лютого 2015 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, було запропоновано при розроблені проекту змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» врахувати надання повноважень організаторам перевезень тимчасово відміняти оборотні рейси у зв’язку із зниженням пасажиропотоку.

У той же час при організації пасажирських перевезень варто звернути увагу на пункт 18 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176. Зокрема, припинення перевезень за маршрутом проводиться за рішенням організатора регулярних перевезень, яке приймається не пізніше ніж за 15 днів до припинення перевезень, а у разі настання обставин непереборної сили - невідкладно. При цьому варто звернути увагу на дотриманні норм та положень наказу Міністерства інфраструктури від 15.07.2015 № 480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом».

Відповідно до пункту 6.11 зазначеного вище Порядку рішення щодо коригувальних дій на автобусному маршруті загального користування приймається організатором пасажирських перевезень на підставі обстеження пасажиропотоку.

Діяльність автомобільного транспорту країни в умовах сьогодення ставить перед автомобільними перевізниками ряд проблем, серед яких зокрема й регулювання тарифів на пасажирські перевезення.

Підтримано пропозицію щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» в частині відміни регулювання тарифів на перевезення пасажирів і багажу у міському та внутрішньообласному (приміському та міжміському) сполученнях.

Враховуючи складну економічну ситуацію в країні, щоденне зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, рівень інфляції, прийняття сьогодні виважених рішень щодо законодавчих змін є необхідними заходами підтримки автомобільних перевізників.

Крім того, у ході засідання було обговорено питання щодо переходу від надання права пільгового проїзду окремим категоріям громадян до виплати адресної допомоги.

Наприкінці засідання присутніми було розглянуто питання щодо необхідності здійснення заходів по забезпеченню належної організації пасажирських перевезень, що обумовлено появою великої кількості автомобільних перевізників, що здійснюють діяльність поза межами правового поля (відсутня реєстрація як суб’єкта підприємницької діяльності, ліцензія, договір з органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування на обслуговування автобусного маршруту тощо).

Відділ пасажирських перевезень
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis