Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    09.07.2026 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 21 липня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
16.07.2026 ЄКМТ 2026. Припинення дії дозволів ЄКМТ через неефективність їх використання....    
09.07.2026 ЄКМТ 2026. Оприлюднена інформація про кількість виконаних рейсів за дозволами ЄКМТ у другому...    
09.07.2026 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 10.07 по 23.07.2...    
09.07.2026 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький з 10.07 по ...    
07.07.2026 Швеція посилює боротьбу проти шахрайства з тахографами...    
03.07.2026 Узбекистан. Важливі аспекти...    
Авторизація
Логін
Пароль
 Реєструватися
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо розподілу прав роботи до Угорщини до раніше отриманих дозволів ЄКМТ на 2015 рік!
 

Шановні перевізники!

Відповідно до інформації Міністерства інфраструктури України, розміщеної на їх офіційному веб-сайті 10.04.2015, та в доповнення до нашої інформації від 02.04.2015, після проведеного перерозподілу дозволів ЄКМТ та прав роботи до країн, що обмежують рух своєю територією, залишається значна кількість прав роботи до Угорщини, які можуть бути розподілені українським перевізникам до раніше отриманих дозволів ЄКМТ.

У разі необхідності автомобільні перевізники можуть звернутись до Мінінфраструктури із заявою про отримання прав роботи до Угорщини.

Відповідні звернення необхідно направляти на адресу Міністерства інфраструктури України: пр. Перемоги, 14, м. Київ, 01135, або факсом на номер: (044) 351-48-45.

Усі надіслані заяви будуть розглянуті на найближчому засіданні Комісії з розподілу дозволів ЄКМТ Мінінфраструктури.

Інформацію про вище вказане можна подивитись на сайті Міністерства інфраструктури України за наступним посиланням:

http://mtu.gov.ua/uk/dozvolu_perevez./50248.html.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації, які виконують перевезення територією Угорщини, прийняти до відома та використання в роботі дану інформацію.

Департамент транспортної політики
Секретаріату АсМАП України.
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis