Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 20 жовтня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.10.2019 Щодо закінчення дозволів Туреччини (в/з третіх країн) квоти 2019 року!...    
18.10.2019 Щодо закінчення дозволів Азербайджану (в/з третіх країн) квоти 2019 року! ...    
17.10.2019 Щодо проекту плану комплексних перевірок на 2020 рік....    
16.10.2019 16 жовтня до 16 год. обмежено рух на «Ужгород-Вишнє Нємецьке» зі словацької сторони...    
15.10.2019 Чехія.
З 1 грудня 2019 року змінюється система стягування дорожніх зборів
...
    
11.10.2019 Щодо перспектив оновлення рухомого складу...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
В доповнення до інформації від 27.01.2015 р. «Рекомендації щодо правильного заповнення графи 2 дозволу на поїздку територією іноземних держав»
 

Опрацювавши чинне законодавство України щодо вимог до заповнення графи 2 дозволу на поїздку територією іноземних держав (зазначення місцезнаходження (місце проживання) перевізника, з’ясувавши причини та наслідки їх недотримання, Асоціація звернулась до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті за відповідними роз’ясненнями.

У своїй відповіді зазначений державний орган зауважив, що відповідно до п.3.2. Наказу Міністерства транспорту України «Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом» від 20.08.2004 р. N 757 із змінами та доповненнями, під час оформлення дозволу на міжнародні перевезення вантажів, перевізник повинен надати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

В цьому свідоцтві повинна бути зазначена юридична адреса перевізника або дві адреси: юридична та місце стоянки транспортного засобу (вимоги п. 21 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 р. № 1388).

У той же час, Інспекція застерігає - якщо адреса в дозволі, оформленого на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на виконання міжнародних перевезень, відрізняється від адреси, зазначеної в товаросупровідних документах, то існує невідповідність адреси у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу та супровідних документах.

 

Враховуючи вищевикладене, Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті вважає за необхідне переоформити перевізникам свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу відповідно до п. 21 Порядку, на підставі якого здійснюється оформлення та видача дозволів на виконання міжнародних перевезень пасажирів і вантажів.

Крім цього, на запит Асоціації до Департаменту ДАІ МВС України з проханням повідомити чи можливо на практиці зазначати в графі С1.3 «Адреса» свідоцтва про реєстрацію (технічного паспорту) місцезнаходження / місце проживання (юридичної адреси) суб’єкта господарювання та адреси стоянки його транспортних засобів згідно вимог ч. 2. п. 21 Порядку, зазначена установа своїм листом повідомила, що програмним забезпеченням, що використовується для друку реєстраційних документів, передбачено внесення до бланків реєстраційних документів юридичної адреси юридичних осіб та адреси місця стоянки (гаража).

Пропонуємо прийняти до уваги наведену інформацію з метою уникнення порушень при перевезенні вантажів автомобільним транспортом.

Юридичний відділ АсМАП України 
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis