Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 29 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
29.10.2020 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2020 року!...    
29.10.2020  Іспанія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
29.10.2020  Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські переве...
    
29.10.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
29.10.2020  Латвія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
29.10.2020  Щодо набуття чинності наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Переліку відомо...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
До уваги перевізників!
 

Шановні панове!

Інформуємо, що між Урядами України та Ісламської Республіки Іран досягнуто домовленостей щодо проведення 14-15 вересня 2015 р. в Ірані (м.Тегеран) П'ятого спільного засідання Міжурядової Українсько-Іранської комісії з економічного та торговельного співробітництва (МУІК). Головою української частини Комісії затверджено Міністра енергетики та вугільної промисловості України Демчишина Володимира Васильовича.

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) спільно з Торгово-промисловою палатою України здійснює підготовку до виїзду делегації представників ділових кіл України до Ірану з 12 по 16 вересня 2015 р. для участі в українсько-іранському бізнес-форумі та проведенні чергового засідання Українсько-Іранської ділової ради (УІДР), які відбудуться в рамках роботи Комісії.

Організатори візиту бізнес-делегації разом зі своїми іранськими партнерами розробляють ділову програму перебування у відповідності до пропозицій українських учасників щодо експортно-імпортних інтересів, зацікавленості у виробничій кооперації, здійсненні інвестиційних проектів (анкета учасника додається).

Довідково: деякі сфери співробітництва з Іраном:

  • експорт с/г продукції (зернові, жири та олія тваринного та рослинного походження ), мінерального палива, нафти і продуктів її перегонки, ядерних реакторів, чорних металів та виробів з чорних металів, електричних машин, засобів наземного транспорту, гірничошахтного обладнання, пасажирських та вантажних вагонів та залізничних локомотивів, солі, сірки, каміння, приладів та апаратів оптичних, фотографічних, літальних апаратів, харчових продуктів (молоко та молочні продукти, яйця птиці), а також медбудівництво, електрифікація залізних доріг, літакобудування співробітництво в медичній сфері та освіті.
  • імпорт їстівних плодів та горіхів, фармацевтичної продукції, продуктів переробки овочів, руд, шлаків, золи, скла та виробів зі скла, пластмаси, полімерних матеріалів.

Запрошуємо вас взяти участь у візиті до Ірану в складі бізнес-делегації і просимо не пізніше 10 серпня 2015 року підтвердити участь, надіславши заповнену анкету, що додається. Контактна інформація: тел. (044) 536 96 42, т./факс (044) 2782981, e-mail: ved3@uspp.org.ua. Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.

Додаток: анкета учасника - 1 арк;

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis