Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 16 жовтня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
09.10.2025 Україна готується до запуску цифрових дозволів ЄКМТ! ...    
08.10.2025 Пором Карасу-Одеса. Доповнення...    
08.10.2025 Подолання дефіциту працівників у транспортному секторі. Запитальник Світового банку....    
08.10.2025 Словенія: Оновлення плати за проїзд...    
07.10.2025 Відкриття поромних перевезень між Карасу (Туреччина) та портами Одеси...    
06.10.2025 Доводимо до вашого відома офіційне роз`ясне...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
XVI Міжнародна конференція
«Міжнародні автомобільні перевезення - проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку»
 

8-9 вересня Міжнародний Союз Автомобільного Транспорту (МСАТ) та Асоціація міжнародних автоперевізників (АсМАП) України провели спільну конференцію на тему: «Міжнародні автомобільні перевезення - проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку».

Міжнародна конференція з автотранспортних проблем, яку вже шістнадцять років традиційно проводить Асоціація міжнародних автоперевізників України, стала одним з головних заходів для представників міжнародного автотранспортного співтовариства Європи і Азії.

На конференції були обговорені актуальні та стратегічні питання, що відіграють найважливішу роль в розвитку автомобільного транспорту - «кровоносної системи» економіки будь-якої країни. Активну участь в її роботі взяли участь провідні фахівці Європейської Економічної Комісії ООН, Міжнародного Союзу Автомобільного Транспорту, міністерств і відомств, асоціацій, транспортних операторів, наукових і комерційних організацій багатьох країн.

За результатами обговорень були прийняті рішення, які координують зусилля з усунення бар'єрів та розвитку співпраці між учасниками транспортного процесу.

Також в ході роботи конференції відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Кращий міжнародний автоперевізник Євразії – 2015».

За поданням національних асоціацій заявки на участь у конкурсі надійшли від 20 організацій з 5 країн: Казахстан, Україна, Білорусь, Росія, Молдова.

Розглянувши документи, подані організаціями, журі визначило переможців:

- у першій підгрупі (від 1 до 10 одиниць автотранспортних засобів): ТОВ «МИЛайнТранс», Білорусь;

- у другій підгрупі (від 11 до 50 одиниць автотранспортних засобів): «ARNITRANS» SRL, Молдова, та ТОВ Фірма «Біплан», Росія;

- у третій підгрупі (понад 50 одиниць автотранспортних засобів):

- ТОО «ИнтерАвтоТранс», Казахстан.

Журі конкурсу також прийняло рішення відзначити спеціальним дипломом ТОВ «ЗакарпатЕвроТранс», Україна, за високу клієнтоорієнтованість і соціальну відповідальність бізнесу.

Генеральний секретар МСАТ Умберто де Претто і президент АсМАП України, голова Комітету по зв'язках МСАТ з країнами Євразії Леонід Костюченко, вручили призи переможцям конкурсу.

Більш детальну інформацію про результати роботи конференції дивіться в телепрограмі «УкрАвтоКонтинент» 12 вересня о 9.30 на «5 каналі» та читайте на сторінках журналу «УкрАвтоКонтинент».

Текст Резолюції

Прес-служба АсМАП України 
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis