Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 21 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.10.2020 Щодо отримання ЄКМТ сертифікатів відповідності КТЗ вимогам придатності до експлуатації...    
21.10.2020 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік (до...    
21.10.2020  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
20.10.2020 Білоруська торгово-промислова палата запрошує ...    
20.10.2020 Зустріч керівництва АсМАП України з керівництвом Державної служби України з безпеки на трансп...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Франції квоти 2020 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
АсМАП виступає за посилення вагового контролю на дорогах
 АсМАП виступає за посилення вагового контролю на дорогах

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників підтримала ініціативи Міністерства інфраструктури щодо контролю норм перевезення вантажів автомобільними дорогами та вважає, що організація вагового контролю транспортних засобів на всіх ділянках автошляхів - є головною складовою успіху у боротьбі за збереження доріг в Україні.

АсМАП України поділяє позицію Міністерства інфраструктури України, яка полягає в тому що, не тільки перевізники але й вантажовідправники повинні усвідомити необхідність дотримання вимог чинного законодавства в частині максимально допустимих вагових параметрів. Зокрема, вважає неприпустимим випуск контейнерів з портів України з перевищенням максимально дозволеної маси.

АсМАП України підтримує прагнення Міністерства інфраструктури України запровадити норми максимально допустимих вагових параметрів та навантажень на осі у відповідність до загальноєвропейських. Вважаємо за необхідне запровадити диференційоване максимально допустиме на вантаження на вісь в залежності від відстані між суміжними осями.

За словами очільника Асоціації Леоніда Костюченко, перенавантажені вантажівки завдають прямої шкоди дорожньому покриттю, а їх водії порушують правила дорожнього руху, не сплачуючи кошти на відшкодування шкоди, заподіяної автомобільним дорогам. «Ті перевізники та власники вантажів, які нехтують правилами, передусім діють так з власних комерційних інтересів. АсМАП, у свою чергу, захищає інтереси всіх перевізників. Тому ми виступаємо за жорсткий контроль з боку Міністерства та контролюючих органів за дотриманням норм навантаження», - підкреслив Леонід Костюченко.

Крім цього, президент АсМАП зауважив, що сьогодні на непланові ремонти ходової частини вантажівок, зруйнованої через незадовільну якість доріг, витрачається більше 180 млн доларів на рік. «АсМАП закликає перевізників думати не тільки про власну вигоду, але й з повагою ставитись до інших учасників дорожнього руху, які разом з нами використовують автомобільні шляхи країни. Ми знаємо, що всі перевізники, виїжджаючи за кордон, дуже прискіпливо дотримуються правил та не дозволять собі перенавантаження, розуміючи, що на них чекають величезні штрафи. Така система повинна працювати і в нашій країні», - наголосив пан Костюченко.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis