Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 19 серпня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
18.08.2025 Болгарія: Оновлення. Перевезення товарів з високим фіскальним ризиком. ...    
18.08.2025 Система в'їзду/виїзду (EES) розпочне роботу 12 жовтня 2025 року. ...    
18.08.2025 Почесний диплом IRU 2025 року для водіїв...    
14.08.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачево з 18.08 по 05.0...    
13.08.2025 Щодо набуття чинності змін до ліцензійних умов (20 серпня 2025 року), що стосуються вимог до...    
13.08.2025 Щодо відключення перевізників від Системи Шлях....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо порядку зняття з обліку та анулювання дозволів при їх втраті, викраденні або вилученні!
 

Шановні перевізники!

Державна служба України з безпеки на транспорті (далі – Укртрансбезпека) інформує на своєму офіційному веб-сайті 21.02.2016 про те, що у відповідності до пункту 5.1. Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2013 року за № 2243/24775, Укртрансбезпека знімає з обліку та анулює виданий автомобільному перевізнику дозвіл, який не був ним повернутий у зв’язку з його втратою, викраденням, вилученням.

Зняття з обліку та анулювання втраченого, викраденого, вилученого дозволу здійснюється за умови подання автомобільним перевізником до Укртрансбезпеки:

1. Письмового звернення автомобільного перевізника про зняття з обліку та анулювання втраченого, викраденого, вилученого дозволу із наданням детальної інформації щодо неможливості повернення цього дозволу, номеру автотранспортного засобу, номеру, виду, країни дозволу.

2. Копії примірника друкованого засобу масової інформації з оголошенням про втрату, викрадення дозволу.

3. Копії документа, що підтверджує факт втрати, викрадення, вилучення дозволу – (довідка або протокол) з компетентних органів України або іноземних держав, які засвідчують факт втрати, крадіжки, вилучення компетентними органами дозволу або знищення при настанні надзвичайних ситуацій.

За відсутності хоча б одного з вищевказаних документів, зняття з обліку та анулювання дозволів НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ !

Вказані документи необхідно направляти на адресу Укртрансбезпеки:

пр. Перемоги, 14, м. Київ, 01135 | contact@dsbt.gov.ua | факс +380 44 3514762.

Більш детальну інформацію можна подивитись на сайті Укртрансбезпеки за наступним посиланням:

http://dsbt.gov.ua/storinka/znyattya-z-obliku-ta-anulyuvannya-dozvoliv-pry-yih-vtrati-vykradenni-abo-vyluchenni.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома та використання в роботі дану інформацію.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis