Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    09.07.2026 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 17 серпня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
14.08.2026 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачеві з 17.08 по 31.0...    
14.08.2026 Про затвердження результатів перерозподілу дозволів ЄКМТ та прав роботи до країн...    
10.08.2026 Вірменія.
Щодо звільнення від сплати дорожніх зборів двосторонніх та транзитних перев...
    
06.08.2026 Онлайн-зустрічі: «Актуальні питання контролю: застосування окремих положень прийнятих змін до...    
05.08.2026 Перерозподіл дозволів ЄКМТ 2026: подано 232 заявки...    
04.08.2026 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницькому з 10.08 по...    
Авторизація
Логін
Пароль
 Реєструватися
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Оновлений Перелік суб'єктів господарювання, які здійснюють установлення та технічне обслуговування тахографів (станом на 26.02.2016)
 

Шановні перевізники!

Доводимо до вашого відома, що Державна інспекція України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) на своєму новому сайті http://dsbt.gov.ua/ представила оновлений станом на 26.02.2016 р. Перелік суб'єктів господарювання, які здійснюють установлення та технічне обслуговування контрольних пристроїв (тахографів) в автомобільних засобах http://dsbt.gov.ua/storinka/perelik-subyektiv-gospodaryuvannya-shcho-zdiysnyuyut-ustanovlennya-ta-tehnichne

Секретаріат АсМАП України звертає увагу перевізників про необхідність неухильного дотримання вимог Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР) та Положення «Про робочий час і час відпочинку водіїв автотранспортних засобів», відповідно до яких транспортні засоби мають бути обладнані контрольними пристроями (тахографами).

Департамент транспортної політики АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis