Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 20 жовтня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.10.2019 Щодо закінчення дозволів Туреччини (в/з третіх країн) квоти 2019 року!...    
18.10.2019 Щодо закінчення дозволів Азербайджану (в/з третіх країн) квоти 2019 року! ...    
17.10.2019 Щодо проекту плану комплексних перевірок на 2020 рік....    
16.10.2019 16 жовтня до 16 год. обмежено рух на «Ужгород-Вишнє Нємецьке» зі словацької сторони...    
15.10.2019 Чехія.
З 1 грудня 2019 року змінюється система стягування дорожніх зборів
...
    
11.10.2019 Щодо перспектив оновлення рухомого складу...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Звітно-виборні збори АсМАП України
 

9 червня 2016 року в Києві відбулись звітно-виборчі збори АсМАП України, в яких взяли участь дійсні учасники Асоціації, а також запрошені на форум міжнародних автоперевізників.

Серед запрошених були присутні Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Орестівна Климпуш-Цинцадзе, заступник директора Департаменту розвитку реального сектору економіки, завідуючий відділом з питань розвитку транспортного комплексу та зв’язку Олександр Леонідович Харсіка, завідувач відділом міжнародної допомоги та інституційного розвитку Урядового офісу з питань європейської інтеграції Юлія Юріївна Гончарова, член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, народний депутат Оксана Петрівна Продан, заступник міністра інфраструктури України Юрій Федорович Лавренюк, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Васильович Ноняк, член Виконавчої Ради МДП ЄЕК ООН Сергій Миколайович Сьомка, начальник управління прикордонного контролю ДПСУ, генерал-майор Юрій Олександрович Лисюк, начальник управління безпеки дорожнього руху Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Іван Михайлович Прохоренко, головний спеціаліст Управління оперативного дерегулювання Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Оксана Петрівна Карасьова, в.о. директора державного підприємства "Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут" Анатолій Михайлович Редзюк, представники галузевих профспілок, наукових і транспортних підприємств.

Учасники зборів, заслухавши звіт Леоніда Михайловича Костюченка про роботу Ради та Президента АсМАП України за період 2011-2015 років, керівники та представники підприємств – учасників Асоціації взяли участь в обговоренні, за результатами якого робота Ради і Президента за звітній період визнана позитивною.

У ході дискусії перевізників з представниками Уряду та центральних органів виконавчої влади було порушено низку проблемних питань, які потребують вжиття узгоджених заходів з їх врегулювання і відповідних рішень Уряду.

10 червня надане відповідне доручення Кабінету Міністрів України №21644/0/1-16. На його виконання Секретаріатом АсМАП підготовлено та направлено лист Міністру інфраструктури України Омеляну В.В. з конкретними пропозиціями щодо вирішення порушених проблем.

Також учасниками Зборів розглянуто та прийнято Основні напрямки діяльності АсМАП України на 2016-2017 роки. Схвалено внесення змін та доповнень до внутрішніх нормативних документів Асоціації.

Збори затвердили звіт Ревізійної комісії про результати перевірки фінансово-господарської діяльності Асоціації у 2015 році. Відбувся розгляд та затвердження рішень Ради АсМАП України щодо прийняття в дійсні та виключення із учасників Асоціації.

Згідно порядку денного відбулись вибори Президента Асоціації та Ревізійної комісії АсМАП України. Присутні на Зборах перевізники одноголосним рішенням обрали Леоніда Михайловича Костюченка на посаду президента своєї Асоціації.

На Зборах відбулось нагородження переможців конкурсу «Кращий перевізник року Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України за 2015 рік».

У підгрупі підприємств, які мають до 10 автомобілів перемогу вибороли:

- ПрАТ «Гьольнер Експедиція», м. Київ

- ТОВ «Гандікап», м. Київ

Підгрупа підприємств, які мають від 11 до 30 автомобілів:

- ДП «Барва-Авто», м. Мукачево

- ТОВ «Ковальський В.В.», м. Хмельницький

Підприємства, які мають більше 30 автомобілів:

- ТОВ «АВТО+», Закарпатська область

- ТзОВ «Експрес Транспорт і Логістика», м. Мукачево

Більш детальна інформація про хід Загальних зборів учасників АсМАП України – у ТВ програмі «УкрАвтоКонтинент» та на шпальтах журналів «УкрАвтоКонтинент» і «Перевізник».

Прес-служба АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis