Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 17 жовтня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
16.10.2019 16 жовтня до 16 год. обмежено рух на «Ужгород-Вишнє Нємецьке» зі словацької сторони...    
15.10.2019 Чехія.
З 1 грудня 2019 року змінюється система стягування дорожніх зборів
...
    
11.10.2019 Щодо перспектив оновлення рухомого складу...    
11.10.2019 У Верховній Раді України пропонують скасувати обов’язкове ліцензування діяльності зі зберіган...    
07.10.2019 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
04.10.2019 У місті Чернігові з 15 по 18 жовтня 2019р. видача та прийом книжок МДП здійснюватись не ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Використання пального для власних потреб без реєстрації платником акцизного податку
 

Шановні учасники Асоціації !

На Ваші численні запити чи стосовно того, чи треба транспортному підприємству реєструва-тися платником акцизного податку у разі проведення операції з пальним, повідомляємо наступне.

При придбанні пального винятково для власних потреб (у т. ч. у разі здійснення заправки за відомостями власних транспортних засобів за допомогою орендованого підприємством ПЗП , який належить контрагенту, обов’язок реєструватися платником акцизного податку з реалізації пального не виникатиме.

Така операція не є реалізацією пального у розумінні абзацу другого підпункту 14.1.212 Податкового кодексу України (ПК).

В разі , якщо підприємство планує здійснювати:

  • операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального іншим особам;
  • будь-які інші операції з пальним на митній території України, які перелічені в абзаці другому підпункту 14.1.212 ПК,
то до початку проведення таких операцій підприємство має зареєструватися платником акцизного податку з реалізації пального та складати акцизні накладні на такі обсяги реалізації, а також на обсяги пального, що використовується для власного споживання, зареєструвавши накладні в ЄРАН.

Така позиція податківців викладена в листі ДФС від 27.05.2016 № 11723/6/99-99-15-03-03-15

Департамент економіки та фінансів

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis