Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 грудня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.12.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Чернівці з 22.12.2025 по...    
08.12.2025 Про подання декларацій ENS через додаток TIR-EPD (доповнено)...    
08.12.2025 Чехія. Нові ставки дорожнього збору....    
05.12.2025 Щодо додаткових дозволів Республіки Вірменія...    
05.12.2025 Щодо проведення регіональних зборів учасників Асоціації регіону Дніпропетровської Донецької,...    
02.12.2025 Щодо контролю на внутрішніх кордонах Шенгенської зони...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо круглого столу на тему: «Проблемні питання медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів».
 

Шановні перевізники!

13 вересня 2016 року відбувся круглий стіл на тему: «Проблемні питання медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, медичних оглядів при отриманні медичних довідок для отримання дозволу на об’єкт дозвільної системи». Метою цього круглого столу є обговорення проблемних питань, пов’язаних з видачею медичних довідок для водіїв.

У круглому столі взяли участь Народний депутат України Оксана Продан, представники Міністерства внутрішніх справ України, Національної Поліції України, Сервісного Центру МВС України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служба України з безпеки на транспорті, АсМАП України та члени Громадської ради Державній службі України з безпеки на транспорті.

Під час засідання, учасники круглого столу наголошували, що медичну довідку можна за досить невеликі гроші (250-300 грн.) купити навіть через інтернет. В результаті гинуть люди.

Висловлена позиція щодо необхідності створення єдиного реєстру виданих медичних довідок.

Використовуючи досвід ЄС представником АсМАП України було наголошено на тому, що термін проведення періодичних мед оглядів професійних водіїв має бути збільшено з 1 до 5 років.

За результатами обговорення, учасники круглого столу вирішили у двотижневий термін напрацювати пропозиції щодо внесення відповідних змін до нормативної бази, які зможуть регулювати питання проходження медичних оглядів та видачі медичних довідок кандидатам у водії та водіям транспортних засобів.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis