Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 15 листопада 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
15.11.2019 Зустріч експертів із узгодження тексту Угоди про автомобільне сполучення між Китаєм та Україною....    
15.11.2019 Основні показники Держбюджету на 2020 рік...    
13.11.2019 Щодо порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами....    
13.11.2019 У місті Рівному з 21 по 28 листопада 2019 року видача та прийом книжок МДП здійснюватис...    
12.11.2019 Щодо обліку перевізників в митних органах України....    
11.11.2019 «ЗЕЛЕНА КАРТА» СТАНЕ ЧОРНО-БІЛОЮ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо ситуації на українсько-польському кордоні.
 

З огляду на ситуацію, що складається останнім часом у пунктах пропуску на українсько-польському кордоні, АсМАП України докладає максимум зусиль для вирішення проблем з невмотивованими простоями вантажного автотранспорту під час перетину кордону.

Так, представники Асоціації брали активну участь у засіданні Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, що відбулось 10 жовтня 2016 року у пункті пропуску «Краковець» та в роботі Міжурядової Координаційної ради України та Республіки Польща з питань міжрегіонального співробітництва у Львові 27-28 жовтня цього року, присвячених перспективам розвитку прикордонної інфраструктури і пунктів пропуску.

30 листопада АсМАП України спільно с АсМАП Польщі (ZMPD) в польській частині пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ» провели зустріч міжнародних перевізників Польщі та України, за участі представників державних органів влади обох країн. Під час діалогу між українською та польською сторонами було наголошено на проблемах, що пов’язані з виїздом вантажних транспортних засобів, які перевозять товари до країн ЄС через пункти пропуску на українсько-польській ділянці державного кордону, затримці в пропуску рейсових автобусів та накладанні безпідставних штрафних санкцій на українських перевізників. В той же час всі доводи та приклади неналежної роботи польських пунктів пропуску, наведені українською стороною, не були сприйняті представниками польських контрольних державних органів. Так, однією з причин надмірної зайнятості польських митників (що негативно впливає на час оформлення вантажів) є необхідність постійно відволікатися на перевірку великої кількості українських легковиків зареєстрованих в Євросоюзі, котрі, відповідно до вітчизняного законодавства мусять перетинати кордон раз на п’ять діб.

За словами віце-президента АсМАП України Юрія Кучинського, представники польської сторони наголосили, що вимушені приділяти значну увагу цим перетинам кордону, тому що серед них виявляється багато порушень. Представники польських контролюючих органів звернулися до делегації України з проханням поінформувати уряд про цю проблему та прийняти відповідне рішення.

АсМАП України звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана листом з конкретними пропозиціями стосовно вирішення проблеми та проханням ініціювати обговорення цього питання під час візиту Президента України Петра Порошенка до Республіки Польща.

За результатами переговорів у Варшаві, Президентом України Петром Порошенком дані відповідні доручення для вирішення проблем, пов'язаних з чергами автомобільного транспорту на кордонах з Польщею. Про це було заявлено після переговорів з президентом Польщі у Варшаві.

«Я думаю, що уряд повинен розглянути ці питання, можливо виділити окремі пункти пропуску, через які можна оформляти такі автомобілі з тим, щоб не заважати туристам, підприємцям, студентам та іншим категоріям громадян, які мають вільно, без черг, перетинати українсько-польський кордон», - сказав він.

Крім того Петро Порошенко повідомив про те, що на українсько-польському кордоні збудують 4 нові пункти пропуску. «Ми відкриємо ще 4 пункту пропуску, де буде здійснюватися спільний контроль і це дозволить значно скоротити черги на наших кордонах. Я вдячний польському уряду за те, що виділено 100 млн. дол. кредиту під 0,15% річних на 30 років з п'ятирічним пільговим періодом для будівництва інфраструктури, доріг і нових пунктів пропуску», - додав Петро Порошенко.

Прес-служба АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis