Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
05.10.2016 Актуальна інформація з 01.09.2016 про завантаження поромів в Іллічівському МТП    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 26 квітня 2017 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
26.04.2017 В понеділок, 1 травня 2017 року з 8-00 до 13-00 в пункту пропуску «Ягодин» транспортні засоб...    
26.04.2017 Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу водійської майстерності учасників АсМАП України в ...    
25.04.2017 ХХІІ міжнародна спеціалізована виставка
«БАМАП-2017» Мінськ, 18-19 травня 2017 р.
...
    
25.04.2017 Щодо закінчення дозволів Фінляндії (в/з третіх країн) квоти 2017 року!...    
25.04.2017 До уваги учасників АсМАП України Черкаської, Чернігівської та Кіровоградської областей!...    
25.04.2017 Щодо транзиту вантажів автоперевізниками через Бакинський морський порт...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Перевізники
www.tetra.in.ua
Порядок заповнення податкової накладної з 01 січня 2017 року!
 

Враховуючи численні звернення учасників Асоціації щодо порядку заповнення з 01 січня 2017 року податкової накладної звертаємо увагу на наступне.

Відповідно до змін, внесених Законом № 1797 до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу, код товару згідно з УКТ ЗЕД та код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі — ДКПП) стали обов’язковими реквізитами податкової накладної для всіх без винятку товарів і послуг.

Реалізація норми Податкового кодексу щодо зазначення в податковій накладній відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу коду послуги згідно з ДКПП можлива лише після внесення змін до форми податкової накладної, яка на сьогодні затверджена наказом № 1307, у частині доповнення форми новою графою, відведеною для зазначення такого коду.

Тобто при виписуванні податкової накладної на послуги до дати внесення змін у форму чинної податкової накладної графа 3 не заповнюється.

Однак вказане не поширюється на реквізит щодо коду товару згідно з УКТ ЗЕД, оскільки чинна редакція форми податкової накладної дає змогу зазначати такий код відповідно до вимог Податкового кодексу.

На підставі вищенаведеного, у податкових накладних, складених на операції з постачання товарів починаючи з 01.01.2017 р., у графі 3 «Код товару згідно з УКТ ЗЕД» розділу Б табличної частини податкової накладної та у графі 4 розділу Б табличної частини розрахунку коригування до такої податкової накладної обов’язково має бути зазначений код товару УКТ ЗЕД. ( Форма податкової накладної додається).

Департамент економіки та фінансів

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis