Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 20 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
20.10.2020 Білоруська торгово-промислова палата запрошує ...    
20.10.2020 Зустріч керівництва АсМАП України з керівництвом Державної служби України з безпеки на трансп...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Франції квоти 2020 року!...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Іспанії квоти 2020 року!...    
19.10.2020 Щодо закінчення дозволів Данії квоти 2020 року!...    
19.10.2020 Щодо проєкту плану комплексних перевірок на 2021 рік...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Зустріч в АсМАП України
 

7 лютого 2017 року в Асоціації міжнародних автоперевізників України відбулась зустріч Президента АсМАП України Леоніда Костюченка, Голови Ради регіону учасників АсМАП міста Києва Володимира Гриненка з Народним депутатом України Робертом Горватом, автором проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрацію транспортних засобів» щодо посилення адаптаційної спроможності та поетапного запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів.

Як відомо, Законом України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» передбачено, що з 1 січня 2018 року буде дозволено ввозити та реєструвати на території України транспортні засоби виключно стандарту Євро-6.

Президент АсМАП України Леонід Костюченко поінформував народного обранця про ситуацію в галузі міжнародних автоперевезень та перспектив оновлення рухомого складу вітчизняними транспортними компаніями, які займаються міжнародними автоперевезеннями. Зокрема, Леонід Костюченко наголосив, що ввезення в Україну нових автомобілів стандарту Євро-6, сьогодні «не по кишені» більшості українських перевізників. Більш того, ринок автомобілів стандарту Євро-6, які були у використані, прогнозовано сформується не раніше 2020-2022 року, оскільки терміном введення цього стандарту в Європі є 1 вересня 2015 року. Тому встановлене Законом обмеження стоятиме на заваді поповнення парку, що в свою чергу суттєво зменшить конкурентоспроможність українських перевізників.

На думку Володимира Гриненка в умовах кризових явищ в економіці ввезення тягачів високих технічних та екологічних стандартів Євро-5 – реальний шлях для оновлення рухомого складу вітчизняними автомобільними перевізниками. Тому відтермінування строків введення на території України екологічного стандарту Євро-6 до 1 січня 2020 року, дасть можливість українським автоперевізникам проводити оновлення свого парку транспортних засобів в більш прийнятних умовах.

В ході зустрічі Народний депутат України Роберт Горват та Президент АсМАП України Леонід Костюченко обмінялися думками стосовно координації зусиль, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності вітчизняних автоперевізників на ринку міжнародних автоперевезень.

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України підтримує законопроект № 5624 від 29.12.2016 «Про внесення змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» та сподівається, що вже найближчим часом він буде підтриманий Верховною Радою України.

Прес-служба АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis