Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 25 травня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
21.05.2026 В період з 25.05.2026 р. по 29.05.2026 р. розпочинає свою роботу ревізійна комісія АсМАП Укра...    
20.05.2026 Румунія: Rovinieta збільшується з 1 липня 2026 року...    
20.05.2026 Нідерланди змінюють систему стягнення плати за проїзд для вантажівок...    
20.05.2026 Польща: Кількість порушень транспортного законодавства стрімко зросли...    
19.05.2026 Нові правила ЄС щодо перевезення відходів...    
13.05.2026 Україна та Боснія і Герцеговина погодили «транспортний безвіз»...    
Авторизація
Логін
Пароль
 Реєструватися
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
До уваги Користувачів програми TIR-EPD!
Щодо запровадження нової версії програми МСАТ TIR-EPD
 

Шановні учасники Асоціації!

За інформацією Міжнародного союзу автомобільного транспорту (МСАТ), з 27 лютого 2017 року стане доступною для використання нова версія програми TIR-EPD за адресою: https://tirepd.iru.org.

Нова версія програми TIR-EPD буде включати деякі зміни, необхідні в рамках проекту eTIR та інтермодальної процедури МДП:

  • Перший крок заповнення TIR-EPD буде відображати вид гарантії та ідентифікаційний номер Користувача книжки МДП. Оскільки на цьому етапі не потрібно вводити дані, Користувач TIR-EPD може переходити безпосередньо до другого кроку.
  • Номер книжки МДП та термін її дії будуть вказуватись на останньому кроці процесу заповнення TIR-EPD.
  • На другому кроці заповнення TIR-EPD, призначеному для зазначення маршруту, можна буде вибрати вид транспорту, який буде використовуватись під час перевезення між країнами (автотранспорт, залізниця, авіа або морський транспорт), причому автотранспорт вже буде автоматично задано. Ця та наступні зміни були зроблені з метою використання TIR-EPD для інтермодальних перевезень МДП.
  • На четвертому кроці, передбаченому для зазначення інформації про транспортний засіб та водія, можна буде вибрати різні транспортні засоби та, якщо необхідно, водіїв, для різних відрізків шляху. Автоматично буде заданий однаковий транспортний засіб та водій. При зміні необхідно буде прибрати «галочку» з відповідного поля.
  • У новій версії програми TIR-EPD буде здійснюватись автоматична перевірка формату електронної адреси, який вказується на останньому етапі для отримання повідомлень TIR-EPD.
  • Користувачі TIR-EPD будуть повідомлені про зміни оповіщенням у додатку TIR-EPD, яке буде опубліковане після 20 лютого 2017 року, а також за допомогою інформаційного вікна, яке з’явиться при вході в програму після оновлення.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis