Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 21 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.10.2020 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік (до...    
21.10.2020  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
20.10.2020 Білоруська торгово-промислова палата запрошує ...    
20.10.2020 Зустріч керівництва АсМАП України з керівництвом Державної служби України з безпеки на трансп...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Франції квоти 2020 року!...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Іспанії квоти 2020 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Зустріч в АсМАП України щодо врегулювання питань експедиції автомобільних перевезень
 

1 березня в АсМАП України відбулась зустріч з представниками Асоціації міжнародних експедиторів України та Асоціації «Транспортно-експедиторських та логістичних організації України «Укрзовніштранс».

В обговоренні проблемних питань, що виникають під час надання транспортно-експедиційних послуг при перевезенні автомобільним транспортом, взяли участь Президент АсМАП України Леонід Костюченко, Президент «Укрзовніштранс» Олег Платонов, виконавчий директор Світлана Найденко, Генеральний директор АМЕУ Сергій Павлишин, спеціалісти АсМАП України.

Учасники зустрічі обмінялися думками стосовно шляхів вирішення проблемних питань, з урахуванням інтересів всіх ланок, залучених до замовлення, організації та безпосереднього виконання перевезень вантажів та відпрацювання механізму гарантування виконання зобов‘язань сторін і вирішення існуючого конфлікту інтересів між суб‘єктами ринку перевезень, запобігання негативних наслідків роботи недобросовісних учасників ринку, визначення умов, які забезпечать відповідальність сторін та гарантуватимуть виконання взятих на себе зобов’язань.

Президент АсМАП України Леонід Костюченко наголосив, що головна проблема у взаємовідносинах з експедиторами, на якій неодноразово наголошувалося під час проведення регіональних зборів учасників АсМАП України та засідань Ради АсМАП України - це не отримання винагороди за надані послуги по міжнародних перевезеннях вантажів.

Обмінявшись думками стосовно піднятих питань, учасники зустрічі обговорили можливість взаємовигідного об’єднання зусиль та подальшого співробітництва у розробці єдиних підходів і пропозицій щодо сприяння гармонійному розвитку транспортно-експедиційної діяльності і автомобільних перевезень. З цією метою вже найближчим часом планується розробити та підписати меморандум, в якому буде окреслено конкретні кроки з реалізації заходів запобіганню негативних наслідків роботи недобросовісних учасників ринку.

Прес-служба АсМАП України

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis