Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 29 червня 2017 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
27.06.2017 Щодо заборони внесення виправлень в дозволи на проїзд по території Республіки Казахстан!...    
26.06.2017 Щодо ремонту на автодорозі Н-16 Золотоноша-Умань на мосту через річку Дніпро (оновлена інфор...    
19.06.2017 Страхування користувача книжок МДП...    
23.06.2017 Щодо закінчення дозволів Угорщини (двосторонній Євро-3) квоти 2017 року!...    
23.06.2017 Щодо закінчення дозволів Білорусії (двосторонніх) квоти 2017 року!...    
22.06.2017 Німеччина. З 1 липня 2017 р. направлення перевізниками повідомлень про відрядження водіїв ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Нова форма податкової накладної з 01 березня 2017 року!
 

Шановні учасники!

Наказом Міністерства фінансів України № 276 від 23.02.2017 року, який набрав чинності 01.03.2017 року (наказ додається) передбачено, що податкове зобов’язання, яке виникло з 01 березня 2017 року має бути зареєстроване платниками ПДВ в ЄДРПН за новою формою (нова форма податкової накладної додається).

Звертаємо Вашу увагу, що форма податкової накладної доповнена новими графами 3.1., 3.2. та 3.3 в «розділі Б», які передбачають наступний порядок заповнення:

1. При постачанні товару заповнюються графа 3.1, та вказується - код товару згідно з УКТ ЗЕД.
Код товару згідно з УКТ ЗЕД зазначається суцільним порядком без будь-яких розділових знаків (пробілів, крапок тощо).
У разі постачання товару, ввезеного на митну територію України, у графі 3.2 проставляється позначка "Х". Графа 3.2 заповнюється на всіх етапах постачання товару.
Державна фіскальна служба визначає умовні коди товарів, що відсутні в УКТ ЗЕД, та забезпечує їх оприлюднення на власному офіційному веб-порталі для використання платниками податку при складанні податкових накладних відповідно до статті 201 Податкового кодексу України.

2. При постачанні послуг заповнюється графа 3.3 та вказується - код послуги згідно з ДКПП.

3. Графи 3.1 та 3.3 заповнюються на всіх етапах постачання товарів/послуг.
Платники податку, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з ДКПП не повністю, але не менше ніж чотири перші цифри відповідного коду. При цьому код згідно з УКТ ЗЕД зазначається на рівні позиції, підпозиції, категорії, підкатегорії відповідно до Закону України "Про Митний тариф України".

Департамент економіки та фінансів

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis