Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 12 грудня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
11.12.2018 ЩОДО НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОЗВОЛІВ ЄКМТ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ БОРТОВИХ ЖУРНАЛІВ...    
11.12.2018 Зустріч з Міністром інфраструктури України...    
11.12.2018 Засідання Ради АсМАП України...    
11.12.2018 Щодо розподілу та отримання дозволів ЄКМТ квоти 2019 року....    
10.12.2018 ВАЖЛИВО!!! РОЗПОДІЛ ДОЗВОЛІВ ЄКМТ на 2019 рік....    
06.12.2018 Шановні перевізники !
У місті Чернігів з 17грудня по 22 грудня 2018 р. видача та п...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Увага! Важливо!
Щодо змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту
(ЄКМТ)
 

Шановні перевізники!

Повідомляємо Вас про те, що 30.08.2017 року оприлюднений наказ Міністерства інфраструктури України від 26.07.2017р. N 257 Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту додається (Зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 серпня 2017 р. за N 1051/30919; набуває чинності з 01.09.2017р.). Зазначені зміни викликані необхідністю виконання Хартії Якості міжнародних автомобільних вантажних перевезень в системі багатосторонньої квоти ЄКМТ, підписаної міністрами транспорту країн - членів Міжнародного Транспортного Форуму 28 травня 2015 року в м. Лейпциг.

В першу чергу звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до пункту 5 розділу ІІ Організація проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ зазначеного Порядку передбачене наступне:

«5. Конкурсна комісія приймає в паперовому вигляді листи-повідомлення про участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ (далі - листи-повідомлення) (додаток 2) від автомобільних перевізників у період з 01 вересня до 15 вересня поточного року включно та передає до Міністерства інфраструктури України інформацію про отримані листи-повідомлення за кожний день в розрізі автомобільних перевізників для оприлюднення її на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України. Листи-повідомлення, надіслані після 15 вересня поточного року, не розглядаються».

Отже, перевізники, що планують брати участь у конкурсі на 2018 рік зобов’язані у період з 01 по 15 вересня 2017 року подати у паперовому вигляді лише Листи-повідомлення (згідно додатку 2 до Порядку), в якому зазначається адреса електронної пошти, до якої він має доступ та з якої буде надіслано електронну анкету. Листи повідомлення можуть надсилатись поштою або нарочно на адресу Міністерства інфраструктури України: 01135 м. Київ, пр.-т. Перемоги 14 (де планується розмістити окремий поштовий ящик з поміткою ЄКМТ).

Після цього згідно пункту 7 розділу ІІ Організація проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ зазначеного Порядку:

«7. Конкурсна комісія приймає електронні анкети від автомобільних перевізників у період з 01 до 31 жовтня поточного року включно та передає до Міністерства інфраструктури України інформацію про кількість поданих для участі в конкурсі автомобільних транспортних засобів за кожний день приймання в розрізі автомобільних перевізників для оприлюднення її на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України.»

Відповідно до розділу III. Приймання документів для участі в конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ зазначеного Порядку для участі у конкурсі перевізники повинні, зокрема: мати ліцензію на право провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями, ліцензію на право здійснення міжнародних перевезень вантажів вантажними автомобілями (крім перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів) та бути власниками автомобільних транспортних засобів або використовувати транспортні засоби на умовах фінансового лізингу та інформацію про які подано органу ліцензування.

Більш розлога інформація щодо наказу Міністерства інфраструктури України Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту буде надана найближчим часом.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis