Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 21 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.10.2020 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік (до...    
21.10.2020  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
20.10.2020 Білоруська торгово-промислова палата запрошує ...    
20.10.2020 Зустріч керівництва АсМАП України з керівництвом Державної служби України з безпеки на трансп...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Франції квоти 2020 року!...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Іспанії квоти 2020 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
XVIII Міжнародна конференція «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми, шлях їх вирішення та перспективи розвитку» м. Одеса
(фоторепортаж)
 

6 – 7 вересня 2017 року в Одесі під егідою Всесвітньої організації автомобільного транспорту (IRU) та Асоціації міжнародних автоперевізників (АсМАП) України відбулась XVIII Міжнародна конференція «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми, шлях їх вирішення та перспективи розвитку», яка стала одним з головних заходів для представників міжнародного автотранспортного співтовариства.

Активну участь в її роботі взяли участь 330 представників з 13 країн Європи та Азії, провідні фахівці Всесвітньої організації автомобільного транспорту (IRU), Міжнародного транспортного форуму (МТФ), міністерств і відомств, 12 асоціацій міжнародних автоперевізників, транспортних операторів, наукових і комерційних організацій.

З вітальним словом до учасників Конференції звернулись Генеральний секретар IRU Умберто до Претто, Генеральний секретар Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ) Алтай Ефендієв, представник Постійного міжнародного секретаріату Організації Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) Євген Козій, заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань, Президент АсМАП України Леонід Костюченко.

Тематика конференції цього року була надзвичайно широкою і актуальною для міжнародних автомобільних перевізників. Перш за все, це проблеми та перспективи розвитку євразійських автотранспортних зв’язків, перспективи розширення системи МДП на Схід і її переваги під час транзитних та мультимодальних перевезеннях. Особливу увагу було приділено проблемам та перспективам переходу до електронного документообігу в міжнародних перевезеннях. Після успішного здійснення перших перевезень на основі повністю безпаперового електронного транзиту (або eTIR) між Іраном і Туреччиною, Україна висловила свою зацікавленість в організації пілотного проекту з організації інтермодальних транзитних перевезень через Чорне море із застосуванням системи eTIR.

Учасники конференції не оминули своєю увагою інтеграцію України в загальноєвропейську транспортну систему, підвищення ефективності роботи міжнародного автотранспорту, новим підходам у допуску на ринок перевезень. Також було розглянуто питання дозвільної системи і перспективи розвитку системи квотування багатосторонніх дозволів ЄКМТ, Хартії якості ЄКМТ, розвитку паромних переправ на Чорному та Каспійських морях, забезпечення безпеки дорожнього руху, страхуванню, як шляху сприяння у вирішенні проблем перевізників через надійний страховий захист.

Також учасники конференції обговорили актуальні питання, і перспективи удосконалення митних процедур в Україні, спрощення процедур торгівлі, транспорту і логістики в портах нашої держави.

На особливу увагу заслуговувало обговорення питання нестачі професійних водіїв. Адже ця проблема з кожним роком стає все більш серйозною і набуває все більших загрозливих масштабів. Тому ініціативи Навчально-Консультаційного Центру АсМАП України з підготовки водіїв і фахівців у сфері міжнародних автомобільних перевезень спрямовані, перш за все, на підвищення іміджу професії водія-міжнародника, популяризації цієї роботи і, особливо, серед молоді.

Примітно, що під час роботи конференції відбулось засідання Круглого столу присвяченого актуальним питанням здійснення міжнародних автомобільних перевезень за процедурою МДП між Європою та Азією. Також вперше відбувся майстер-клас з питань здійснення міжнародних автоперевезень територією Євразійського економічного союзу.

За результатами обговорень були прийняті рішення, які координують зусилля з усунення бар'єрів та розвитку співпраці між учасниками транспортного процесу.

В ході роботи конференції відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Кращий міжнародний автоперевізник Євразії»:

- у першій підгрупі (від 1 до 10 одиниць автотранспортних засобів): ПАТ «Goellner Spedition» (Україна);

- у другій підгрупі (від 11 до 50 одиниць автотранспортних засобів): приватний підприємець Бєлянін Сергій Михайлович (Росія) та ТОВ "Eurasia Trans Team" (Казахстан);

- у третій підгрупі (понад 50 одиниць автотранспортних засобів) ТОВ "Інтертрансавто" (Білорусь).

Журі також нагородило спеціальними дипломами ТОВ "Дольф-Ман" (Киргизстан) за географічне розширення транспортних операцій та підприємство "ПроЛів" (Білорусь) за високі екологічні стандарти автомобільного парку.

На завершення конференції Генеральний секретар Всесвітньої організації автомобільного транспорту Умберто де Претто підбив підсумки роботи конференції, за результатами якої було прийнято Резолюцію.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis