Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 19 вересня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.09.2018 Щодо підвищення гарантійного покриття до 100 000 євро за кожною книжкою МДП у країнах-учасниц...    
17.09.2018 Польща. Інформація ZMPD про нічну роботу водія...    
17.09.2018 Швеція. Важлива інформація про дорожній рух восени 2018 року - автомагістраль E6 на північ ві...    
14.09.2018 Польща. Нові штрафи, затверджені Законом про дорожній транспорт Республіки Польща...    
13.09.2018 Щодо особливостей позбавлення права використання процедури МДП в Узбекистані...    
13.09.2018 Щодо прийому документів для участі у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2019 рік (додатков...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Зустріч Президента АсМАП України з Міністром інфраструктури України
 

Шановні перевізники!

6 листопада 2017 року у Міністерстві інфраструктури України відбулася робоча зустріч Президента АсМАП України Костюченка Л.М. з Міністром інфраструктури України Омеляном В.В.

У зустрічі також взяли участь заступник Міністра інфраструктури України Лавренюк Ю.Ф., заступник Голови ДСБТ Петренко Д.С., директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Сасін В.В., інші працівники ДСБТ, віце-президент АсМАП України Главацький П.В., директор департаменту транспортної політики Секретаріату АсМАП України Мальчевська В.М.

Основні питання, що обговорювались під час зустрічі – це забезпечення українських перевізників дозволами до кінця поточного року, а також питання їх своєчасної передачі до пунктів видачі дозволів ДСБТ та дотримання встановленого нормативними документами порядку їх видачі.

Основна увага під час обговорення цих питань була приділена роботі ДСБТ, оскільки останнім часом почастішали випадки значних затримок з передачею дозволів в ПВД. Так, Президентом АсМАП було наголошено:

26 жовтня 2017 року наш перевізник - учасник Асоціації доставив у Київ з Варшави додаткову квоту дозволів Польщі у кількості 10000 штук. Доставка цих дозволів була здійснена протягом однієї доби. Однак доставка цих дозволів з ДСБТ до ПВД здійснювалась протягом 5 діб. За ці дні було видано майже 4 тисячі польських дозволів низької екологічної категорії, в той час як могли би видаватися дозволи Євро-4 і Євро-5, які були доставлені в Україну.

1 листопада до ДСБТ була передана додаткова квота надзвичайно очікуваних дозволів Італії. Доставка цих дозволів з Рима до Києва була здійснена протягом двох діб. Але лише 6 листопада ці дозволи були доставлені до ПВД, тобто доставка здійснювалась протягом 5 діб. Виявляється, що з Риму доставити дозволи швидше, ніж передати їх по території України на ПВД.

Також під час зустрічі було зазначено, що співробітники ДСБТ не здійснюють належний контроль за дотриманням чинного Порядку по оформленню та видачі іноземних дозволів, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20.08.2004 № 757. Як відомо, згідно чинного Порядку дозволи видаються для виконання конкретного перевезення при пред’явленні відповідних документів на транспортний засіб та вантаж. Відповідно до обмежень по оформленню дозволів, які передбачені цим Порядком, по цілому ряду країн дозволи видаються виключно на завантажені транспортні засоби. Разом з тим на сьогоднішній день ситуація з видачею та поверненням дозволів з обмеженими річними квотами наступна:

по Румунії – дозволи закінчилися у першій половині вересня, але на руках ще знаходяться 653 штуки;

по Італії – дозволи закінчилися на початку липня, а на руках – 237 штук;

по Угорщині – двосторонні дозволи закінчилися наприкінці червня, транзитні наприкінці липня, але ще на руках – 500 штук.

І така ж ситуація по багатьох інших країнах.

Крім того, було порушене питання щодо видачі дозволів ОЧЕС. При цьому було зазначено, що незважаючи на неодноразові звернення Асоціації, до цього часу з незрозумілих для нас причин взагалі не видаються дозволи ОЧЕС (з річної квоти дозволів у 400 одиниць видано лише 10). Тобто можна уявити, що ДСБТ штучно створила їх резерв в порушення норм законодавства, а така ситуація слугує приводом для різного роду пересудів перевізників, свідченням чого є їх звернення на гарячу лінію Асоціації.

Міністр з розумінням поставився до порушених АсМАП України питань і дав відповідні доручення заступнику Міністра інфраструктури України Лавренюку Ю.Ф. та Голові ДСБТ Ноняку М.В. по вжиттю відповідних заходів для вирішення вище зазначених питань

За результатами обговорення прийняті наступні рішення:

- Провести нараду під керівництвом заступника Міністра інфраструктури України Лавренюка Ю.Ф., де детально обговорити усі питання, пов’язані з оформленням та видачею дозволів, а також з проведенням попереднього обміну дозволами на 2018 рік.

- Протягом листопада – грудня забезпечити видачу перевізникам дозволів ОЧЕС у відповідних ПВД ДСБТ із розрахунку 50 дозволів на тиждень.

- Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України та ДСБТ продовжити роботу спільно з АсМАП України по вирішенню актуальних питань щодо забезпечення перевізників дозволами у 2017 та 2018 роках.Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis