Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 19 серпня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
18.08.2025 Болгарія: Оновлення. Перевезення товарів з високим фіскальним ризиком. ...    
18.08.2025 Система в'їзду/виїзду (EES) розпочне роботу 12 жовтня 2025 року. ...    
18.08.2025 Почесний диплом IRU 2025 року для водіїв...    
14.08.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачево з 18.08 по 05.0...    
13.08.2025 Щодо набуття чинності змін до ліцензійних умов (20 серпня 2025 року), що стосуються вимог до...    
13.08.2025 Щодо відключення перевізників від Системи Шлях....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо проведення чергового засідання українсько-сербської Змішаної Комісії про міжнародні автомобільні перевезення
 

Шановні перевізники!

21-22 листопада 2017 року в м. Києві відбулося чергове засідання Змішаної українсько-сербської Комісії про міжнародні автомобільні перевезення, у якому приймав участь представник АсМАП України.

В ході переговорів Сторони здійснили обмін інформацією щодо товарообігу між Україною та Сербією та про здійснення автомобільних перевезень вантажів між обома країнами. Обидві Сторони відмітили тенденції збільшення товарообігу між Україною та Сербією, що призводить до збільшення об’ємів вантажних автомобільних перевезень перевізниками обох країн.

Під час проведення засідання Сторонами були розглянуті ряд актуальних питань і були прийняті по них наступні рішення:

1. Сторони установили остаточну квоту дозволів на 2017 рік на рівні попередньої.

Після подальшого обговорення Сторони погодились збільшити попередню квоту дозволів на 2018 рік. В результаті Українська Сторона отримає на 2018 рік дозволи Сербії у наступній кількості:

№ п/п

Вид дозволу

Кількість

1.           

Універсальні

8000

2.           

В/з третіх країн

600

3.           

В/з третіх країн Євро-3 безпечні

800

4.           

Універсальні дозволи для нерегулярних перевезень пасажирів

50

Всього:

9450

Тобто попередня квота універсальних дозволів на 2018 рік була збільшена на 3700 штук (на 86 %) в порівнянні з квотою дозволів на 2017 рік.

2. Сторони обговорили порядок використання універсального дозволу і погодились, що один такий дозвіл дає право виконати двостороннє або транзитне перевезення, а також їх комбінацію в прямому і зворотному напрямках, при цьому кількість в’їздів в країну з одним бланком дозволу не повинно перевищувати двох разів.

3. Сторони підтвердили домовленість про те, що дозволи поточного року будуть дійсні до 31 січня наступного року.

4. Обидві Сторони висловили зацікавленість в лібералізації міжнародних вантажних автомобільних перевезень. Тому Сторони дійшли згоди про необхідність внесення зміни до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів з метою відміни дозвільної системи на перевезення в двосторонньому, транзитному сполученні та в/з третіх країн.

Сербська Сторона поінформувала, що докладе максимум зусиль для підготовки проекту змін до чинної Угоди та направить Українській Стороні на розгляд свій варіант проекту змін.

Українська Сторона розгляне відповідний проект змін та поінформує Сербську Сторону про свою позицію.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома дану інформацію та враховувати її при плануванні та здійсненні перевезень територією Сербії.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis