Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 20 серпня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
17.08.2018 Щодо проведення чергового засідання українсько-британської Змішаної Комісії з питань міжнарод...    
16.08.2018 У місті Хмельницький з 27 серпня по 09 вересня 2018 р. видача та прийом книжок МДП здійснюв...    
16.08.2018 Щодо функціонування системи МДП у Індії....    
13.08.2018 Щодо ефективності використання дозволів ЄКМТ за перше півріччя 2018 року!...    
13.08.2018 Новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» ...    
13.08.2018 Щодо оприлюднення проекту наказу Мінінфраструктури «Про внесення змін до Порядку оформлення і...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо продовження до 30 листопада терміну надання підтверджуючих документів для участі у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ!
 

Шановні перевізники!

Міністерство інфраструктури України інформує на своєму офіційному веб-сайті про те, що 27 листопада відбулося чергове засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ.

На засіданні розглянуто питання уточнення даних від перевізників щодо кількості дозволів, використаних перевізниками – учасниками конкурсу за перші три квартали 2017 року, а також з ефективності використання дозволів ЄКМТ учасниками конкурсу за аналогічний період.

Конкурсною комісією прийнято рішення продовжити термін надання перевізниками підтверджуючих документів для уточнення вищезазначеної інформації до 30 листопада 2017 року (включно).

Конкурсною комісією прийнято рішення дозволити надання підтверджуючих документів на електронну пошту ekmt2018@mtu.gov.ua. Також Міністерство інфраструктури України нагадує, що копії підтверджуючих документів можна направляти на адресу Конкурсної комісії (Україна, 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 14, Міністерство інфраструктури України, Конкурсна комісія для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ).

Міністерство інфраструктури України наполегливо рекомендує завчасно потурбуватись про врегулювання всіх спірних питань до вищевказаної дати.

На засіданні також розглянуто звернення Міністерства транспорту, мореплавства та зв’язку Турецької Республіки щодо використання українськими перевізниками при в’їзді до Туреччини підроблених дозволів ЄКМТ.

Враховуючи наявність підтверджуючих матеріалів, наданих турецькою стороною, а також відповідно до пункту 9 Розділу ІІ Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 20 серпня 2004 року № 757, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2004 року за № 1076/9675 (зі змінами) члени Конкурсної комісії одноголосно проголосували за недопущення зазначених перевізників, до участі у Конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2018 рік.

Вище зазначену інформацію можна подивитись на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України за наступним посиланням: https://mtu.gov.ua/news/29332.html.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома та використання в роботі дану інформацію.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis