Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 23 лютого 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.02.2019 Європейська мережа служб дорожньої поліції TISPOL проводить посилені перевірки на дорогах з ...    
18.02.2019 Навчально-консультаційний центр АсМАП України проводить :
25.02.2019 р. починається спеціа...
    
14.02.2019 Відновлено роботу ПВД «Львів» та «Ковель» у цілодобовому режимі...    
14.02.2019 Щодо розподілу багаторазових дозволів по країнах Франція та Нідерланди серед автомобільних пе...    
13.02.2019 Щодо врегулювання роботи експедиторських компаній...    
13.02.2019 Бельгія.
Під час національного страйку 13 лютого п.р. можливий транспортний колапс всієї ...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Нідерланди. Щодо контролю Інспекції навколишнього середовища та транспорту Нідерландів (ITL) за дотриманням вимог проведення нормального щоденного відпочинку 45 годин поза кабіною транспортного засобу
 

Шановні перевізники!

Додатково до інформації Департаменту транспортної політики від 27.12.2018 р. http://www.asmap.org.ua/index1.php?idt=64640 щодо введення в Нідерландах заборони проведення нормального щотижневого відпочинку водія (45 годин) в кабіні транспортного засобу доводимо до вашого відома наступне.

Інспекція навколишнього середовища та транспорту Нідерландів (ILT) повідомила, що протягом лютого поточного року у ході контролю за дотриманням норм праці і відпочинку водіїв, зокрема, щодо заборони проведення нормального щотижневого 45-годинного відпочинку в кабіні, було перевірено 221 водія на території країни. За підсумками перевірок у 47 водіїв було виявлено порушення закону та були накладені штрафні санкції в розмірі 1500 євро для транспортних компаній.

https://www.ilent.nl/actueel/nieuws/2018/02/26/ilt-controle-voertuigrust-47-chauffeurs-beboet

Перевірки проводилися по всій країні на автостоянках уздовж автомагістралей A1, A2, A16, A20, A58, A59 і A67. Особливу увагу контролюючі органи Нідерландів приділяють водіям східноєвропейських країн, оскільки вони знаходяться в рейсах на віддалених відстанях від своєї бази.

Транспортна інспекція Нідерландів ILT підготувала Пам’ятку з поясненням щодо заборони проведення нормального щотижневого відпочинку в кабіні вантажівки та правозастосування цього правила на 10 мовах: англійською, болгарською, голландською, литовською, польською, російською, румунською, турецькою, угорською та французькою мовами тут.

Міжнародний союз автомобільного транспорту (IRU) в свою чергу представив членам комісії IRU з соціальних питань (CAS) електронну переписку з компетентними органами Нідерландів щодо контролю за дотриманням заборони нормального щотижневого відпочинку в кабіні транспортного засобу. Неофіційний переклад цієї переписки та відповідей контролюючої служби Нідерландів доступний тут.

Крім Нідерландів аналогічні правила стосовно заборони проведення нормального щотижневого відпочинку в кабіні 45 годин діють в Бельгії, Великобританії, Німеччині, Франції та плануються в Іспанії.

Імовірно дані обмеження будуть введені і в інших країнах, в зв'язку з тим, що 20 грудня 2017 року Судом Європейського Союзу прийнято рішення про те, що водії не можуть проводити в кабіні свого автомобіля нормальний щотижневий період відпочинку (45 годин).

Неофіційний переклад прес-релізу Суду Європейського Союзу №145/17 від 20 грудня 2017 року доступний тут.

По мірі надходження додаткової інформації з вищезазначених питань Секретаріат АсМАП України буде повідомляти перевізників.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis