Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 6 грудня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
05.12.2019 Щодо закінчення дозволів Нідерландів (універсальних) квоти 2019 року! ...    
05.12.2019 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2019 року!...    
05.12.2019 До уваги пасажирських перевізників!...    
04.12.2019 Законом України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонуван...    
04.12.2019 Щодо порядку обліку перевізників в митних органах України...    
03.12.2019 Щодо перевезень до Німеччини з регіонів, уражених африканською чумою свиней...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Засідання Ради АсМАП України
 

22 березня відбулось чергове засідання Ради АсМАП України, в якому взяли участь Заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, Заступник директора Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Світлана Кубальська-Колтунович, старший державний інспектор ДСБТ Олег Зінник, в.о. начальника відділу організації пасажирських перевезень ДСБТ Іван Тришкалюк.

Під час засідання було розглянуто низку актуальних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень.

Зокрема, члени Ради детально проаналізували хід виконання Заходів на 2017-2018 роки з вирішення проблемних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень, затверджених рішенням Конференції учасників АсМАП України 1 червня 2017 року, та прийняли відповідне рішення.

Традиційно особливе занепокоєння викликають питання забезпечення українських перевізників дозволами на здійснення перевезень по територіях іноземних країн. Незважаючи на певний прогрес у перемовинах з іноземними країнами про збільшення річних квот для вітчизняних перевізників, дозволів все одно не вистачає. Особливо це стосується таких важливих країн, з точки зору транзиту вантажів до Євросоюзу, як Угорщина, Румунія та Польща.

Було поінформовано, що за ініціативою Асоціації проведена нарада у Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе. За результатами наради Віце-прем’єром дані доручення МЗС, Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури визначати питання забезпечення українських автоперевізників необхідною кількістю дозволів територіями Угорщини, Польщі та Румунії пріоритетним для розгляду під час проведення відповідних заходів міжнародного рівня, в тому числі в рамках змішаних міжурядових комісій. Також згаданим міністерствам дане доручення підготувати та подати до Кабінету Міністрів України для подальшого спрямування до дипломатичних представництв єдиний позиційний документ щодо невідкладного відновлення обміну квотами дозволів для українських та угорських автоперевізників на здійснення перевезень територією Угорщини та України відповідно.

Заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань окреслив завдання, які ставить перед собою міністерство, в частині забезпечення перевізників дозвільними документами.

Крім питання забезпечення дозволами, відбулась гостра дискусія стосовно підвищення ефективності їх використання, ролі ДСБТ та перевізників у вирішенні цієї проблеми. Зокрема, зазначалося, що протягом 2017 року Асоціація неодноразово надавала факти з підтверджуючими документами, які свідчать про зловживання з боку посадових осіб ДСБТ. Однак, ці факти залишилися без жодного реагування.

За результатами обговорення порушених питань прийнято Рішення Ради «Щодо забезпечення українських перевізників іноземними дозволами у 2018 році та виконання протокольного доручення віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України від 15.02.2018 р» . Зокрема, більшістю голосів прийнято рішення про підтримку подання Міністра інфраструктури до КМУ про звільнення з посади керівника ДСБТ.

Також члени Ради розглянули питання щодо проведення чергової Конференції учасників АсМАП України та фіналу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв. Своїм рішенням Рада затвердила дату проведення Конференції – 31 травня 2018 року, фіналу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв – 30 травня 2018 року.

Присутній на засіданні Ради командир реактивного артилерійського дивізіону 93 окремої механізованої бригади підполковник Євген Бадулін вручив Президенту АсМАП України Леоніду Костюченку подяку Асоціації міжнародних перевізників від командування військової частини, всіх військових підрозділів за надану допомогу в поліпшенні боєздатності і побутових умов особового складу реактивного артилерійського дивізіону.

В ході засідання Ради також були розглянуті інші актуальні питання діяльності Асоціації та прийняті відповідні рішення.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis