Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 21 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.10.2020  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
20.10.2020 Білоруська торгово-промислова палата запрошує ...    
20.10.2020 Зустріч керівництва АсМАП України з керівництвом Державної служби України з безпеки на трансп...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Франції квоти 2020 року!...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Іспанії квоти 2020 року!...    
19.10.2020 Щодо закінчення дозволів Данії квоти 2020 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Засідання Ради АсМАП України
 

25 вересня 2018 року відбулось засідання Ради АсМАП України, на якій були розглянуті актуальні питання діяльності галузі міжнародних автоперевезень.

Особливе занепокоєння сьогодні викликають питання забезпечення українських перевізників дозволами на здійснення перевезень територіями іноземних країн. Незважаючи на певний прогрес у перемовинах з іноземними країнами про збільшення річних квот для вітчизняних перевізників, дозволів хронічно не вистачає. Особливо це стосується таких важливих країн, з точки зору транзиту вантажів до Євросоюзу, як Угорщина, Румунія та Польща.

Віце-президент АсМАП України Петро Главацький поінформував присутніх , що станом на 17 вересня поточного року Мінінфраструктури проведено 12 засідань Змішаних комісій з питань міжнародних автоперевезень, за результатами яких збільшено загальну річну квоту іноземних дозволів для українських перевізників на 2018 рік на 51 330 шт. Слід відмітити, що на засіданні українсько-польської Змішаної комісії сторонам поки не вдалось досягти домовленостей щодо встановлення остаточної квоти на 2018 р. та попередньої квоти дозволів на 2019 р. У жовтні відбудеться другий раунд засідання комісії.

Разом з тим, напрацювання у збільшенні квот іноземних дозволів нівелюються безсистемною видачею дозвільних документів у пунктах їх видачі Укртрансбезпеки. Однією з причин надмірного використання «дефіцитних» дозволів є те, що чиновниками Укртрансбезпеки належним чином не здійснюється контроль за дотриманням чинного Порядку по оформленню та видачі іноземних дозволів з боку інспекторського складу ПВД.

Крім обговорення питань забезпечення дозволами, відбулась гостра дискусія стосовно першочергових кроків з вирішення ситуації, що склалась (зокрема, щодо запровадження практики квотування або бронювання «дефіцитних» дозволів), підвищення ефективності їх використання, ролі ДСБТ та перевізників у вирішенні цієї проблеми.

За результатами обговорення порушених питань прийнято Рішення Ради «Щодо поточного стану забезпечення перевізників дозволами та ходу опрацювання проекту змін до порядку їх видачі». Зокрема, в цьому рішенні ухвалено узагальнені пропозиції АсМАП України до проекту наказу Мінінфраструктури «Про внесення змін до чинного Порядку оформлення та видачі іноземних дозволів», направлені до Міністерства інфраструктури України листом від 07.09.2018 № 1/14-3/786п, зважаючи на те, що пропозиції членів Ради АсМАП України до проекту наказу враховані в зазначеному листі.

Члени Ради вирішили не підтримувати проекту змін до проекту наказу Мінінфраструктури «Про внесення змін до чинного Порядку оформлення та видачі іноземних дозволів» у запропонованій редакції.

Крім того Радою Асоціації погоджено продовжити роботу з державними органами щодо збільшення річних квот іноземних дозволів, які не задовольняють повною мірою потреби українських перевізників у поточному році, та звернутися до Прем’єр-Міністра України Гройсмана В.Б. з проханням про вирішення проблеми отримання додаткової кількості дозволів Польщі, Румунії та Угорщини на 2018 та 2019 роки.

Також вирішено звернутись з листом до Президента України Порошенко П.О. з проханням долучитися до переговорних процесів з сусідніми державами з питань збільшення квоти дозволів на міжнародні перевезення та дати з цього приводу відповідні доручення Уряду.

Враховуючи недостатню кількість дозволів та систематичні порушення чинного Порядку їх оформлення/видачі, чисельні скарги перевізників, Радою АсМАП України вирішено направити колективне звернення до Президента та Прем’єр-міністра України про звільнення з посади Голови ДСБТ М. Ноняка.

Також члени Ради детально проаналізували хід виконання Заходів на 2017-2018 роки з вирішення проблемних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень, затверджених рішенням Конференції учасників АсМАП України 1 червня 2017 року, та прийняли відповідне рішення.

В ході засідання Ради були розглянуті інші актуальні питання діяльності Асоціації та прийняті відповідні рішення.

Більш детальну інформацію про засідання Ради АсМАП України дивіться в телепрограмі «УкрАвтоКонтинент» 29 вересня 2018 р. та читайте в найближчому номері журналу «УкрАвтоКонтинент».

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis