Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 23 лютого 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.02.2019 Європейська мережа служб дорожньої поліції TISPOL проводить посилені перевірки на дорогах з ...    
18.02.2019 Навчально-консультаційний центр АсМАП України проводить :
25.02.2019 р. починається спеціа...
    
14.02.2019 Відновлено роботу ПВД «Львів» та «Ковель» у цілодобовому режимі...    
14.02.2019 Щодо розподілу багаторазових дозволів по країнах Франція та Нідерланди серед автомобільних пе...    
13.02.2019 Щодо врегулювання роботи експедиторських компаній...    
13.02.2019 Бельгія.
Під час національного страйку 13 лютого п.р. можливий транспортний колапс всієї ...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
АсМАП України інформує
 

4-5 грудня 2018 року в Києві відбулось восьме засідання українсько-польської Робочої групи з питань транспорту, під егідою Міністрів інфраструктури України та Республіки Польща Володимиром Омеляном та Анджеєм Адамчиком. В засіданні активну участь взяв президент АсМАП України Леонід Костюченко.

Під час спільної прес-конференції за результатами роботи групи, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян наголосив, що Польща є стратегічним партнером України у розвитку нових транспортних коридорів по напрямку Азія – Європа – Азія.

«Наступного тижня делегація Міністерства інфраструктури України спільно з автомобільними перевізниками буде перебувати у Варшаві, де фіналізуються домовленості. Станом на сьогодні виділено додатково дві тисячі дозволів на цей рік для того, щоб не було незручностей при перетині кордону. Думаю, що впродовж першого півріччя, а можливо набагато швидше, можливо, навіть наступного тижня, ми зможемо кінцево дійти згоди щодо квоти на 2019-й рік» - повідомив він.

Міністр інфраструктури Республіки Польща Анджей Адамчик відзначив, що українською і польською сторонами приділяється першочергова увага питанням розвитку транспортних комунікацій між нашими країнами, подякував Міністру інфраструктури України за постійну увагу до питання транспортного сполучення між Польщею і Україною та запевнив у вирішенні питання стосовно квоти дозволів для українських перевізників на 2018 рік та узгодження квоти на 2019 рік: «Я хочу підтвердити, що не буде такої ситуації, коли українські перевізники будуть чекати на кордоні на можливість реалізації своїх дій, своїх завдань з якихось формальних причин. І ще раз повторюю, що у нас є бажання і ми дійдемо згоди, знайдемо консенсус. Саме тому ми й вирішили найближчим часом зустрітися з представникам автомобільних асоціацій і перевізників, щоб спільно з ними знайти рішення».

За результатами восьмого засідання українсько-польської Робочої групи з питань транспорту підписано протокол та Заяву про наміри між Міністерством інфраструктури України та Міністром інфраструктури Республіки Польща щодо подальшої співпраці, спрямованої на створення нових залізничних сполучень між обома країнами та розвитку міжнародних автоперевезень.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis