Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
13.06.2019 Щодо обмеження руху транспортних засобів в Харківській області...    
12.06.2019 У місті Хмельницький з 14 по 24 червня 2019 р. видача та прийом книжок МДП здійснювати...    
12.06.2019 Щодо нагородження почесним дипломом та відзнакою МСАТ водіїв вантажного та пасажирського тран...    
12.06.2019 Щодо проведення Круглого столу по імплементації норм законодавства з обігу пально...    
11.06.2019 Конференція учасників АсМАП України
(фоторепортаж)
...
    
07.06.2019 Шановні перевізники !
В пункті пропуску « Ягодин » , з 07 по 14 червня 2019 року...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо розподілу та отримання дозволів ЄКМТ квоти 2019 року.
 

Шановні перевізники!

Міністерство інфраструктури України в додаток до інформації, розміщеної на своєму сайті від 07 грудня 2018 року, надає додаткову інформацію щодо розподілу дозволів ЄКМТ на 2019 рік, а також інформує щодо процедури та строків оформлення дозволів ЄКМТ (http://mtu.gov.ua/news/30513.html), а саме:

Надає інформацію про подані для участі у конкурсі транспортні засоби (http://mtu.gov.ua/files/car_EKMT_2019.pdf), а також ті транспортні засоби, що не були допущені для участі у конкурсі через невідповідність вимогам конкурсу (http://mtu.gov.ua/files/Tabl_car_out.pdf).

Повідомляє про те, що видачу дозволів ЄКМТ згідно затвердженого розподілу буде розпочато 11 грудня 2018 року за адресою: м. Київ, пр-кт Науки, 57.

Отримання бортових журналів до дозволів ЄКМТ та договорів на обслуговування бортових журналів на 2019 рік, можна здійснювати в АсМАП України за адресою: м. Київ, вул Є. Коновальця, 11, телефони: (044) 201-54-43, 201-54-46, 201-54-47. Вартість бортового журналу до дозволу ЄКМТ в АсМАП України – 165 грн. 00 коп., вартість послуги щодо обслуговування бортового журналу до дозволу ЄКМТ – 1215 грн. 00 коп. При цьому, членські внески МТФ мають бути сплачені виключно в УДП «Укрінтеравтосервіс».

Більш детальну інформацію щодо необхідних дій для отримання дозволів ЄКМТ, можна дізнатись на сайті УДП «Укрінтеравтосервіс» (http://uaservice.com.ua/) або за телефонами: (044) 524-95-29, 590-10-77, 590-10-78, 590-10-58.

Процедура оформлення та видачі дозволів ЄКМТ буде повністю ідентична минулорічній, а саме:

1. Оформлення та видача дозволів ЄКМТ буде здійснюватися представниками Державної служби України з безпеки на транспорті (далі – Укртрансбезпека) спільно з представниками УДП «Укрінтеравтосервіс» протягом 10 робочих днів. Оформлення дозволів ЄКМТ здійснюється в порядку черги відповідно до присвоєного персонального номера Вашої електронної анкети в єдиній зведеній електронній таблиці автомобільних перевізників (http://mtu.gov.ua/files/EET_EA_111218.pdf).

Під час оформлення дозволу ЄКМТ уповноважений орган здійснює оформлення бортових журналів.

2. Відповідно до чинного Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів ЄКМТ, автомобільні перевізники подають (в електронному вигляді) заяву встановленої форми (додаток 5 Порядку) на електронну адресу визначеного уповноваженим органом (Укртрансбезпекою) пункту видачі дозволів (boryspil@dsbt.gov.ua) у разі одночасного виконання таких умов:

у результаті розподілу дозволів ЄКМТ автомобільному перевізнику виділено більше ніж один дозвіл ЄКМТ;

дозволи ЄКМТ, які виділено автомобільному перевізнику, дають право виконання перевезень до двох та більше країн, що встановили обмеження в’їзду на свою територію;

права виконання перевезень до країн, що встановили обмеження в’їзду на свою територію за дозволами ЄКМТ, можуть бути внесені до книжок ЄКМТ кількома можливими комбінаціями.

3. На сайті Укртрансбезпеки (www.dsbt.gov.ua) щодня буде розміщуватися інформація про:

- оформлені, підписані та готові до видачі дозволи ЄКМТ;

- отримані заяви за кожний день приймання в розрізі автомобільних перевізників.

4. Видача дозволів ЄКМТ працівниками Укртрансбезпеки відбувається виключно за умови сплати членських внесків до Міжнародного Транспортного Форуму за угодою з УДП «Укрінтеравтосервіс», та за наявності заповненого бортового журналу до кожного дозволу ЄКМТ.

5. Після виконання вищезазначених процедур, оформлені дозволи ЄКМТ отримує автомобільний перевізник (фізична особа - підприємець або особа, уповноважена установчими документами юридичної особи) чи належним чином уповноважений ним представник за наявності документа, що посвідчує особу, відповідно до реєстру виданих дозволів ЄКМТ за адресою: м. Київ, проспект Науки, 57.

З результатами розподілу можна ознайомитись тут.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома та використання в роботі дану інформацію при отриманні дозволів ЄКМТ на 2019 рік.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis