Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 11 грудня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
11.12.2019 Щодо безпекового дозволу великовантажних транспортних засобів у Лондоні...    
10.12.2019 Щодо переліку транспортних засобів, які не відповідають вимогам конкурсу з розподілу дозволів...    
09.12.2019 З питань оформлення та видачі 10000 дозволів Республіки Польща квоти 2020 року у грудні 2019...    
06.12.2019 Щодо початку функціонування Державної митної служби України...    
06.12.2019 Щодо закінчення дозволів Туреччини (для порожніх АТЗ) квоти 2019 року!...    
05.12.2019 Щодо закінчення дозволів Нідерландів (універсальних) квоти 2019 року! ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Великобританія.
Нова екологічна зона почне функціонувати в Лондоні з 8 квітня 2019 року
 

Шановні перевізники!

Британська влада посилює правила в'їзду транспортних засобів не тільки в центр Лондона, але і по всьому місту. Незабаром в столиці Великобританії почне функціонувати Зона наднизьких викидів шкідливих речовин (ULEZ). Такі заходи покликані допомогти очистити загрозливо забруднене повітря і поліпшити здоров'я населення.

З 8 квітня 2019 року в центрі Лондона буде створена Зона наднизьких викидів шкідливих речовин (ULEZ). Для поліпшення якості повітря більшість транспортних засобів, включаючи легкові автомобілі і мікроавтобуси, повинні будуть відповідати більш суворим нормам викидів (стандартам ULEZ) або платити щоденну плату за пересування в зоні ULEZ. З 25 жовтня 2021 року територія ULEZ буде розширена на околиці Лондона.

https://tfl.gov.uk/modes/driving/ultra-low-emission-zone?intcmp=26434

Хто зможе в'їхати в Зону ULEZ? Будь-який транспортний засіб, відповідне стандарту ULEZ, зможе пересуватися в зоні без оплати LEZ - за певних умов.

Зона ULEZ замінить T-Charge. Щоденна плата буде стягуватися з опівночі до опівночі, 7 днів на тиждень, щодня протягом року в тій же зоні, що і поточна зона Congestion Charge.

Для дизельних автомобілів стандарт Євро-6 є обов'язковою вимогою для всіх нових автомобілів, проданих з вересня 2016 року - такі транспортні засоби відповідають усім вимогам, введеним в зоні ULEZ.

Дизельні вантажівки, міські і міжміські автобуси, кемпінговий причіп, моторні мініфургон для перевезення коней, великі автофургони, мікроавтобуси та інші спеціалізовані транспортні засоби також повинні відповідати нормам викидів в ULEZ.

Нова зона не буде безкоштовною, якщо транспортний засіб не відповідає зазначеним вимогам, за нього стягується добова плата:

- 12,50 фунтів стерлінгів для більшості типів транспортних засобів, включаючи легкові автомобілі, мотоцикли і фургони (вагою до 3,5 тонн включно),

- 100 фунтів стерлінгів для більш важких транспортних засобів, включаючи вантажівки (більше 3,5 тонн) і міські / міжміські автобуси (більше 5 тонн).

https://www.london.gov.uk/press-releases/mayoral/ulez-will-start-in-2019-to-tackle-toxic-air

Зона, охоплена ULEZ, буде чітко позначена таблицями, що вказують, де вона може бути застосована. Не буде ніяких бар'єрів або пунктів справляння плати за проїзд. Камери будуть записувати номерні знаки транспортних засобів, що в'їжджають в ULEZ, щоб перевірити базу даних на предмет відповідності нормам викидів.

Дорожні знаки будуть розміщені перед в'їздом в зону ULEZ і уздовж ключових перехресть. Вони будуть розміщені поруч або нижче існуючих знаків платежу Congestion Charge.

ULEZ буде працювати 24 години на добу, в кожен день року, включаючи вихідні та святкові дні. До 2021 року вона буде охоплювати ту ж територію, що й зона Congestion Charge. В'їзні знаки на кожному граничному пункті повідомлять вам, коли ви будете перебувати в зоні.

Інформаційні знаки з випередженням з'являться на головних дорогах на відстані приблизно 0,5 миль від кордону в'їзду в зону.

Попереджувальні знаки з'являться перед введенням ULEZ, щоб інформувати, де буде діяти нова зона з квітня 2019 року.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis