Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 20 вересня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.09.2019 Щодо обмеження в’їзду вантажного транспорту до Києва...    
19.09.2019 Допомога українським військовим ...    
17.09.2019 Щодо ремонту дорожнього покриття в пункті пропуску Ягодин – Дорохуськ на вїзд в Польщу....    
13.09.2019 Щодо обмеження руху в Закарпатській області...    
13.09.2019 Робоча зустріч Президента АсМАП України з Міністром інфраструктури...    
10.09.2019 Підсумки XІX Міжнародної конференції «Міжнародні автомобільні перевезення - проблеми, шляхи ї...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо заповнення заявки на переміщення пального транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними
 

Шановні учасники Асоціації!

В доповнення до інформації, розміщеної на сайті 08.05.2019 року щодо електронного адміністрування реалізації пального, нагадуємо вам, що з 01.07.2019 року транспортні засоби, що використовуються суб'єктом господарювання, який не є розпорядником акцизного складу, для переміщення на митній території України власного пального для потреб власного споживання, повинні обліковуватися в Переліку транспортних засобів, що переміщують пальне (пп. 230.1.5 ПКУ) на підставі заявок на переміщення пального транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, із зазначенням періоду переміщення такого пального.

Не є пересувним акцизним складомтранспортний засіб, що використовується суб’єктом господарювання, який не є розпорядником акцизного складу, для переміщення на митній території України власного пального для потреб власного споживання. Не є розпорядником акцизного складу пересувного суб’єкт господарювання (перевізник, експедитор), який здійснює транспортування пального.

У зв’язку з цим Мінфін наказом від 08.05.2019 року №188 (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ed_2019_05_08/an/138/RE33550.html) затвердив форму та порядок заповнення заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними.

Складаються та надсилаються заявки до контролюючого органу в електронній формі. Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий, розміщується на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику.

У разі коли суб’єкт господарювання - платник акцизного податку використовує у своїй діяльності транспортні засоби, які належать суб'єкту господарювання, який не є розпорядником акцизного складу (перевізнику), то цей транспортний засіб також повинен бути зареєстрований в Переліку транспортних засобів, що переміщують пальне, платником акцизного податку, який його використовує.

Варто зазначити, що відповідно до статті 164 Кодексу України про адмінпорушення передбачено накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17000-34000 грн.) за переміщення пального транспортними засобами, не зазначеними в заявках на переміщення пального транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними.

Просимо взяти зазначену інформацію для використання у роботі.

Департамент транспортної політики
(тел. (044) 201-54-79)

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis