Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 21 cічня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
20.01.2020 Щодо подання заяв на участь у перерозподілі дозволів ЄКМТ!...    
17.01.2020 Щодо правової допомоги українським перевізникам на території Польщі та Німеччини...    
17.01.2020 Туреччина. Щодо введення обмежень на ввезення сировини та продукції ...    
17.01.2020 Угорщина. Щодо введення обмежень на ввезення сировини та продукції ...    
17.01.2020 Румунія. Щодо введення обмежень на ввезення сировини та продукції ...    
15.01.2020 Щодо визначення зон діяльності митниць Держмитслужби...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Польща.
З 22 липня 2019 р. початок ремонтних робіт на автостраді А4 в Опольському воєводстві
 

Шановні перевізники!

Польська Асоціація міжнародних автоперевізників ZMPD на своєму сайті повідомила https://zmpd.zmpd.pl/aktualnosc.php?akt_id=6707, що найближчим часом почнуться ремонтні роботи на майже 7-кілометровій ділянці польської автостради А4 в Опольському воєводстві. Вони розпочнуться в понеділок 22 липня ц.р. на південній проїзній частині в районі гори Святої Анни. На час ремонту доступною для автомобілів залишиться північна проїжджа частина автостради, що веде в напрямку Вроцлава. На ній будуть організовані по дві смуги руху в кожному напрямку, щоб мінімізувати ризик виникнення заторів.

Як повідомляє Головна ирекція національних доріг та автострад Польщі (Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad), до 21 липня включно рух в напрямку Катовіц буде здійснюватися без перебоїв, пов'язаних зі змінами в дорожньому русі. Проте в ці дні труднощі можуть виникнути на дорозі, що веде до Вроцлава. У понеділок 22 липня близько 6 години ранку (за польським часом) рух на призначеному для ремонту ділянці проїзної0 частини в напрямку Катовіц буде зупинено.

Тимчасові смуги руху на доступному для автомобілів ділянці дороги будуть вужчими. Крайня смуга шириною три метри призначається для руху вантажівок, а більш вузька внутрішня - для інших транспортних засобів.

Уздовж відрізка дороги, що ремонтується, і на під'їздах до нього так само, як і в минулі роки, для зручності водіїв кожен кілометр будуть розміщуватися пункти з питною водою. На під'їздах до ремонтованої ділянки автостради в місцях розташування сигнальних стовпів через кожні два кілометри встановлять по три санітарні кабіни у всіх напрямках руху.

Ремонт автостради А4 в Опольському воєводстві триватиме до кінця вересня 2019 року.

Довідково: Автострада А4 - це найдовша автострада Польщі протяжністю понад 670 кілометрів. Вона є частиною 3-го Пан'європейського транспортного коридору Брюссель - Аахен - Кельн - Дрезден - Вроцлав - Катовіце - Краків - Львів - Київ і продовженням німецької автостради А4. Веде із заходу на схід по півдню Польщі від кордону з Німеччиною в Енджиховіцах уздовж гірських ланцюгів Судетов і Карпат, до кордону з Україною в пункті пропуску Корчова - Краковець (Korczowa - Krakowiec). Біля міста Болеславец (Bolesławiec) траса А4 перетинається з автострадою А18, яка веде у напрямку Берліна, в районі вузла «Легниці Південне» (Legnica Południe) - зі швидкісною дорогою S3 Свіноуйсьце - Любавка (Świnoujście - Lubawka), а в околицях вузла «Глівіце Сосніца »(Gliwice Sośnica) - з провідною з півночі на південь країни автострадою А1 Гданськ - Гожічкі.

Детальна інформація та мапа проїзду тут www.gddkia.gov.pl/pl/a/34327/Od-18-lipca-zmiany-w-organizacji-ruchu-na-A4-w-woj-opolskim

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis