Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 25 серпня 2019 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
23.08.2019 Щодо заходів державного нагляду (контролю) та затвердження критеріїв ризику від провадження г...    
23.08.2019 Щодо Порядку підтвердження професійної компетенції водіїв...    
23.08.2019 Щодо переносу телепрограми «УкрАвтоКонтинент»...    
23.08.2019 Щодо закінчення дозволів Франції квоти 2019 року!...    
22.08.2019 Щодо захворювання на африканську чуму свиней на території Сербії!...    
20.08.2019 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Польща.
З 22 липня 2019 р. початок ремонтних робіт на автостраді А4 в Опольському воєводстві
 

Шановні перевізники!

Польська Асоціація міжнародних автоперевізників ZMPD на своєму сайті повідомила https://zmpd.zmpd.pl/aktualnosc.php?akt_id=6707, що найближчим часом почнуться ремонтні роботи на майже 7-кілометровій ділянці польської автостради А4 в Опольському воєводстві. Вони розпочнуться в понеділок 22 липня ц.р. на південній проїзній частині в районі гори Святої Анни. На час ремонту доступною для автомобілів залишиться північна проїжджа частина автостради, що веде в напрямку Вроцлава. На ній будуть організовані по дві смуги руху в кожному напрямку, щоб мінімізувати ризик виникнення заторів.

Як повідомляє Головна ирекція національних доріг та автострад Польщі (Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad), до 21 липня включно рух в напрямку Катовіц буде здійснюватися без перебоїв, пов'язаних зі змінами в дорожньому русі. Проте в ці дні труднощі можуть виникнути на дорозі, що веде до Вроцлава. У понеділок 22 липня близько 6 години ранку (за польським часом) рух на призначеному для ремонту ділянці проїзної0 частини в напрямку Катовіц буде зупинено.

Тимчасові смуги руху на доступному для автомобілів ділянці дороги будуть вужчими. Крайня смуга шириною три метри призначається для руху вантажівок, а більш вузька внутрішня - для інших транспортних засобів.

Уздовж відрізка дороги, що ремонтується, і на під'їздах до нього так само, як і в минулі роки, для зручності водіїв кожен кілометр будуть розміщуватися пункти з питною водою. На під'їздах до ремонтованої ділянки автостради в місцях розташування сигнальних стовпів через кожні два кілометри встановлять по три санітарні кабіни у всіх напрямках руху.

Ремонт автостради А4 в Опольському воєводстві триватиме до кінця вересня 2019 року.

Довідково: Автострада А4 - це найдовша автострада Польщі протяжністю понад 670 кілометрів. Вона є частиною 3-го Пан'європейського транспортного коридору Брюссель - Аахен - Кельн - Дрезден - Вроцлав - Катовіце - Краків - Львів - Київ і продовженням німецької автостради А4. Веде із заходу на схід по півдню Польщі від кордону з Німеччиною в Енджиховіцах уздовж гірських ланцюгів Судетов і Карпат, до кордону з Україною в пункті пропуску Корчова - Краковець (Korczowa - Krakowiec). Біля міста Болеславец (Bolesławiec) траса А4 перетинається з автострадою А18, яка веде у напрямку Берліна, в районі вузла «Легниці Південне» (Legnica Południe) - зі швидкісною дорогою S3 Свіноуйсьце - Любавка (Świnoujście - Lubawka), а в околицях вузла «Глівіце Сосніца »(Gliwice Sośnica) - з провідною з півночі на південь країни автострадою А1 Гданськ - Гожічкі.

Детальна інформація та мапа проїзду тут www.gddkia.gov.pl/pl/a/34327/Od-18-lipca-zmiany-w-organizacji-ruchu-na-A4-w-woj-opolskim

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis