Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 25 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
23.10.2020 Щодо проведення 31.08.2020 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
22.10.2020  Про запровадження в Україні загальної декларації прибуття...    
22.10.2020 Щодо аналізу бронювання угорських дозволів виду «транзитний Євро-3»!...    
22.10.2020 Важлива інформація щодо загальної декларації прибуття...    
21.10.2020 Щодо отримання ЄКМТ сертифікатів відповідності КТЗ вимогам придатності до експлуатації...    
21.10.2020 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік (до...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Допомога українським військовим
 

З перших днів російської агресії український народ виступив на допомогу захисникам Вітчизни. Серед тих, хто самовіддано підключився до такої роботи були і міжнародні автоперевізники. Днями про наближення нашої перемоги йшлося у Краматорську. Саме тут міжнародні автоперевізники на чолі з президентом АсМАП України Леонідом Костюченко передали черговий гуманітарний вантаж тим, хто забезпечує усім нам спокійне, мирне життя. А також громадянам, котрі мешкають фактично на лінії зіткнення.

Як наголосив координатор проекту «Допомога – Схід» Борис Кутовий в зону проведення операції Об’єднаних сил міжнародними автоперевізниками – учасниками АсМАП України – було доставлено понад 100 тон цільової гуманітарної допомоги медичного призначення. Вона вже передана і передається сьогодні до 35 медичних закладів. Це – лікарні і мобільні військові госпіталі на Донбасі. І це – дуже важлива допомога.

Нагадаємо, що стратегічна гуманітарна ініціатива «Допомога Схід», започаткована генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим на посаді Командувача Об’єднаних сил, спрямована на допомогу мирним мешканцям Донецької та Луганської областей, у першу чергу тим, які проживають вздовж лінії розмежування.

Так до медичних закладів – лікарень, амбулаторій, будників інвалідів Донецької та Луганської областей – вже передано медичного обладнання, меблів, гігієнічних засобів, одягу для лікарів, інвалідних возиків та інших, необхідних лікарям та хворим речей, на загальну суму понад 13 мільйонів гривень. А завдяки учасникам цього проекту – Асоціації «Міжнародна медична та благодійна допомога Франція – Україна» та АсМАП України – гуманітарну допомогу медичного призначення більш ніж на 2,5 млн. грн. отримали і військові мобільні госпіталі.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis