Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 29 травня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
29.05.2020 Україна
відкриває 66 пунктів пропуску на кордоні...
    
29.05.2020  Україна
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
28.05.2020 До уваги перевізників, які здійснюють перевезення внапрямку Туреччини...    
28.05.2020 Греція
28 травня Уряд Греції прийняв рішення, що період послаблення часу роботи та ві...
    
28.05.2020 Іспанія
28 травня Міністерство транспорту Іспанії поінформувало, що послаблення режиму...
    
28.05.2020 До уваги Користувачів програми TIR-EPD!
Щодо нового дизайну сторінки транспортного засо...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Допомога українським військовим
 

З перших днів російської агресії український народ виступив на допомогу захисникам Вітчизни. Серед тих, хто самовіддано підключився до такої роботи були і міжнародні автоперевізники. Днями про наближення нашої перемоги йшлося у Краматорську. Саме тут міжнародні автоперевізники на чолі з президентом АсМАП України Леонідом Костюченко передали черговий гуманітарний вантаж тим, хто забезпечує усім нам спокійне, мирне життя. А також громадянам, котрі мешкають фактично на лінії зіткнення.

Як наголосив координатор проекту «Допомога – Схід» Борис Кутовий в зону проведення операції Об’єднаних сил міжнародними автоперевізниками – учасниками АсМАП України – було доставлено понад 100 тон цільової гуманітарної допомоги медичного призначення. Вона вже передана і передається сьогодні до 35 медичних закладів. Це – лікарні і мобільні військові госпіталі на Донбасі. І це – дуже важлива допомога.

Нагадаємо, що стратегічна гуманітарна ініціатива «Допомога Схід», започаткована генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим на посаді Командувача Об’єднаних сил, спрямована на допомогу мирним мешканцям Донецької та Луганської областей, у першу чергу тим, які проживають вздовж лінії розмежування.

Так до медичних закладів – лікарень, амбулаторій, будників інвалідів Донецької та Луганської областей – вже передано медичного обладнання, меблів, гігієнічних засобів, одягу для лікарів, інвалідних возиків та інших, необхідних лікарям та хворим речей, на загальну суму понад 13 мільйонів гривень. А завдяки учасникам цього проекту – Асоціації «Міжнародна медична та благодійна допомога Франція – Україна» та АсМАП України – гуманітарну допомогу медичного призначення більш ніж на 2,5 млн. грн. отримали і військові мобільні госпіталі.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis