Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 29 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
29.10.2020 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2020 року!...    
29.10.2020  Іспанія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
29.10.2020  Португалія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські переве...
    
29.10.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
29.10.2020  Латвія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
29.10.2020  Щодо набуття чинності наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Переліку відомо...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо обмеження в’їзду вантажних автомобілів до м. Київ
 

Відповідно до рішення Київської міської ради від 22.05.2013 р. № 340/9397 «Про деякі заходи щодо впорядкування руху вантажних автомобілів у м. Києві» обмежено в’їзд вантажних автомобілів з дозволеною масою понад 4,5 тони в межі міста Києва з 07. год. до 20.00 год., передбачивши можливість в’їзду автомобілів, які здійснюють перевезення вантажів у міжнародному сполученні, з 10.00 год. до 17.00 год. при наявності у водіїв міжнародної автомобільної накладної «CMR» або книжки міжнародних дорожніх перевезень (МДП) та обладнання автопоїздів знаком «TIR».

Рух транзитних вантажних автомобілів територією міста Києва дозволено з 20.00 год. до 07.00 год. лише по просп.. М.Бажана, Південному мостовому переходу через р. Дніпро, Столичному шосе, вул. Академіка Заболотного, пл. Одеській, Великій Кільцевій дорозі, просп.. Академіка Палладіна, вул. Міській, Гостомельському шосе, Новій дорозі, просп.. Мінському, пл. Т. Шевченка, вул. Полярній, вул. Богатирській, пл. Тульській, просп.. С. Бандери, просп.. Генерала Ватутіна, пл. Керченській, вул. Братиславській, просп.. Броварському.

Крім того, обмежено в’їзд в центральну частину міста Києва в межах Повітрофлотського шляхопроводу – вул. В. Чорновола – вул. Глибочицької – вул. Верхній (Нижній) Вал – вул. Набережно-Хрещатицької – бульв. Дружби народів – пл. Московської – просп.. Червонозоряного – просп.. Повітрофлотського – Повітрофлотського шляхопроводу вантажних автомобілів з дозволеною масою понад 4,5 тонни, а також тракторів, самохідних машин і механізмів (крім оперативних та спеціальних транспортних засобів).

Крім того, з метою мінімізації руйнування покриття доріг та утворення на них повздовжньої та усадочної деформації розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.07.2012 р. № 1173 «Про обмеження руху великовагового автотранспорту на вулицях і дорогах м. Києва» у зв’язку з підвищенням температури повітря, обмежено рух у м. Києві великовагових транспортних засобів з фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь понад 7 тонн з 10.00 год. до 22.00 год., в денну пору доби за температури повітря вище +28 С.

Під час контролю за виконанням зазначених нормативно-правових документів Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції забезпечує зупинку та відстій великовагових транспортних засобів на проїзній частині, що негативно впливає на пропускну спроможність доріг, а, враховуючи значну кількість великовагового транспорту, довжина відстою такого транспорту у крайній правій смузі може сягати декілька кілометрів.

Відтак на виконання доручення Міністерства інфраструктури України Державним агентством автомобільних доріг України (Укравтодор) надано інформацію про наявність на автомобільних дорогах загального користування державного значення стоянок та місць відстою для транспортних засобів.

З місцями стоянок та місць відстою транспортних засобів можна ознайомитись за посиланням: https://ukravtodor.gov.ua/4496/perelik_stoianok_ta_mists_vidstoiu_transportnykh_zasobiv__v_rozrizi_avtomobilnykh_dorih_zahalnoho_korystuvannia.html

Просимо взяти до відома з метою завчасного планування маршрутів з врахуванням існуючих обмежень.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis