Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 2 червня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
01.06.2020 Щодо транзиту санкційних товарів територією Російською Федерацією в треті країни ...    
01.06.2020  Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
01.06.2020  Угорщина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
01.06.2020  Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
29.05.2020 Україна
відкриває 66 пунктів пропуску на кордоні...
    
29.05.2020  Україна
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо перспектив оновлення рухомого складу
 

Сприяти роботі вітчизняних міжнародних автоперевізників загалом, та оновленню їхнього рухомого складу зокрема, головне завдання Асоціації міжнародних автоперевізників України. Днями, під час презентації нових моделей сідельних тягачів марки Mercedes «Actros», АсМАП України підписано угоду про співпрацю з компанією «Автокапітал», дистриб’ютором в Україні вантажівок Mercedes. Це дає можливість вітчизняним перевізникам на вигідних умовах оновлювати рухомий склад сучасною автомобільною технікою.

Як зазначив президент АсМАП України Леонід Костюченко, в результаті проведеної роботи, було досягнуто домовленості з компанією «Автокапітал» про пільгові умови придбання тягачів учасниками Асоціації зі знижкою 10%.

Як відомо, для того щоб здійснювати перевезення до країн Європейського Союзу необхідно використовувати транспорт високих екологічних стандартів. Сьогодні вітчизняними автоперевізниками експлуатується майже 2000 автомобілів стандарту Євро-6 і важливо, щоб їх кількість у наших міжнародних автоперевізників постійно зростала.

На презентації вантажівок марки Mercedes були представлені нові розробки цього виробника. А саме вже 5 покоління моделі «Actros». Керівник з продажів компанії «Автокапітал» Андрій Далакян повідомив, що цей автомобіль увібрав у себе понад 60 інновацій. Це перший вантажний автомобіль без дзеркал заднього огляду, їх замінили камери з широким кутом огляду та монітори в кабіні. А ще 6 надсучасних електронних систем безпеки, які дозволяють віднести його до другого ступеню автономного водіння. Конструктори не обійшли увагою і такий важливий аспект, як економічність автомобіля під час експлуатації.

Тож підписана угода з компанією «Автокапітал» щодо пільгових умов придбання рухомого складу учасниками АсМАП України дає підстави сподіватися, що вітчизняні міжнародні автоперевізники скористаються цією можливістю і зможуть оновлювати свої автопарки сучасною технікою на більш вигідних умовах.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis