Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 2 червня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
01.06.2020 Щодо транзиту санкційних товарів територією Російською Федерацією в треті країни ...    
01.06.2020  Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
01.06.2020  Угорщина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
01.06.2020  Білорусь
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
29.05.2020 Україна
відкриває 66 пунктів пропуску на кордоні...
    
29.05.2020  Україна
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо проекту плану комплексних перевірок на 2020 рік.
 

Шановні учасники Асоціації!

Повідомляємо вам, що Державна регуляторна служба України на своєму сайті оприлюднила проект Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік (http://www.drs.gov.ua/press-room/sformovano-proekt-planu-zdijsnennya-kompleksnyh-zahodiv-derzhavnogo-naglyadu-kontrolyu-na-2020-rik/).

Комплексну планову перевірку здійснюють один раз на рік, а всі контролюючі органи, які запланували перевірити даного суб’єкта господарювання, можуть його перевірити винятково у строки, зазначені в Плані здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на відповідний рік.

Проте суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексних планових перевірок!

Для цього слід звернутись з письмовою заявою до Державної регуляторної служби України. Але зробити це потрібно виключно до затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік, яке відбудеться 15.11.2019 року.

При цьому перевірка суб’єкта господарювання буде проводитись згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю). Тобто, у такому разі перевірка такого суб’єкта у наступному році здійснюватиметься кожним органом нагляду окремо, згідно з планом перевірок на 2020 рік.

Варто зазначити, що для здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державна служба України з безпеки на транспорті повинна визначити у віднесеній до його відання сфері критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, затвердити уніфіковану форму акту з переліком питань залежно від ступеня ризику, що відповідають новій Методиці розробленій Кабінетом Міністрів України, та розмістити ці документи на своєму офіційному веб-сайті.

Як зазначалося в інформації, розміщеній на сайті Асоціації 23.08.2019, 14.08.2019 року Кабінетом Міністрів України прийнята постанова № 731 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів».

Разом з тим, на сьогоднішній день на офіційному веб-сайті Укртрансбезпеки не розміщено прийняту постанову та уніфіковану форму акту, що складається за результатами проведення планових перевірок. Якщо до кінця 2019 року Укртрансбезпека виконає ці вимоги, то у неї будуть повноваження на здійснення заходів державного нагляду (контролю) в 2020 році.

Просимо зазначену інформацію прийняти для використання у роботі.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis