Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 22 cічня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.01.2020 Страйкові вимоги міжнародних автомобільних перевізників України...    
20.01.2020 Щодо подання заяв на участь у перерозподілі дозволів ЄКМТ!...    
17.01.2020 Щодо правової допомоги українським перевізникам на території Польщі та Німеччини...    
17.01.2020 Туреччина. Щодо введення обмежень на ввезення сировини та продукції ...    
17.01.2020 Угорщина. Щодо введення обмежень на ввезення сировини та продукції ...    
17.01.2020 Румунія. Щодо введення обмежень на ввезення сировини та продукції ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Законом України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів» від 02.10.2019 за №141-ХІ були внесені відповідні зміни до ст.455 Митного кодексу України.
 

До уваги пасажирських перевізників!

Законом України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів» від 02.10.2019 за №141-ХІ були внесені відповідні зміни до ст.455 Митного кодексу України.

Згідно із вказаними змінами положеннями ст.455 Митного кодексу України передбачено взяття на облік осіб, які під час провадження своєї діяльності є учасниками відносин, що регулюються законодавством України з питань митної справи.

Зокрема, ч.1 ст.455 МК України встановлено, що центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну митну політику (Державна митна служба України), веде централізований облік осіб (резидентів та нерезидентів): декларантів, перевізників, гарантів, АЕО, інших підприємств, контроль за діяльністю яких здійснюється органами доходів і зборів.

Відповідно до ч.2 ст.455 МК України взяття на облік осіб, які під час провадження своєї діяльності є учасниками відносин, що регулюються законодавством України з питань митної справи, здійснюється одноразово за зверненнями таких осіб, у тому числі засобами електронного зв’язку, до відповідних органів доходів і зборів.

В свою чергу, ч.8 ст.455 МК України передбачено, що не перебування на обліку в органах доходів і зборів осіб, визначених частиною першою цієї статті, є підставою для відмови у прийнятті митної декларації, митному оформленні, випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Ці норми передбачають також обов’язковий облік міжнародних пасажирських перевізників - резидентів з моменту набрання чинності зазначених змін (07.11.2019).

Взяття на облік проводиться на внутрішніх митницях за місцем реєстрації підприємства.

Перебування на обліку в органах доходів і зборів осіб-нерезидентів відповідно до частини першої статті 455 цього Кодексу є обов’язковим з 1 липня 2021 року. Органи доходів і зборів розпочинають облік осіб-нерезидентів відповідно до частини першої статті 455 цього Кодексу через 180 днів з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів" від 02.10.2019 за №141-ХІ.

Неперебування на обліку в органах доходів і зборів осіб, визначених частиною першою статті 455 МКУ, є підставою для відмови у прийнятті митної декларації, митному оформленні, випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis