Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 22 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.10.2020 Щодо отримання ЄКМТ сертифікатів відповідності КТЗ вимогам придатності до експлуатації...    
21.10.2020 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік (до...    
21.10.2020  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
20.10.2020 Білоруська торгово-промислова палата запрошує ...    
20.10.2020 Зустріч керівництва АсМАП України з керівництвом Державної служби України з безпеки на трансп...    
20.10.2020 Щодо закінчення дозволів Франції квоти 2020 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Засідання Ради АсМАП України
 

Шановні перевізники!

17 грудня 2019 року під головуванням Голови Ради, Президента АсМАП України Леоніда Костюченка відбулось засідання Ради АсМАП України, на якій були розглянуті актуальні питання діяльності галузі міжнародних автоперевезень.

В засіданні Ради взяли участь Директор Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Мінінфраструктури України Ольга Рябова, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті (ДСБТ) Олександр Погорілий, Директор Департаменту надання адміністративних послуг на наземному транспорту ДСБТ Катерина Ставнійчук, начальник Управління транспортних перевезень УДП «Укрінтеравтосервіс» В’ячеслав Галас.

З аналізом проблемних питань у сфері міжнародних автоперевезень виступили Президент АсМАП України Леонід Костюченко, віце-президент АсМАП Петро Главацький, директор виконавчий Асоціації Олена Медведєва.

Особливе занепокоєння сьогодні викликають питання забезпечення українських перевізників дозволами на здійснення перевезень територіями іноземних країн. Незважаючи на певний прогрес у перемовинах з іноземними країнами про збільшення річних квот для вітчизняних перевізників, дозволів хронічно не вистачає. Особливо це стосується таких важливих країн, з точки зору транзиту вантажів до Євросоюзу, як Польща, Угорщина та Румунія.

Напрацювання у збільшенні квот іноземних дозволів нівелюються безсистемною видачею дозвільних документів у пунктах їх видачі Укртрансбезпеки.

Крім обговорення питань забезпечення дозволами, відбулась гостра дискусія стосовно першочергових кроків з вирішення ситуації, що склалась (зокрема, щодо запровадження практики розподілу дозволів, які мають обмежені річні квоти), підвищення ефективності їх використання, ролі ДСБТ та перевізників у вирішенні цієї проблеми.

Члени Ради обмінялись думками щодо проекту наказу Мінінфраструктури України «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку».

Радою прийнято рішення наполягати на проведенні в січні 2020 р. під головуванням Міністра інфраструктури України В. Криклія спільного засідання керівників структурних підрозділів Міністерства та членів Ради АсМАП України з обговорення проблемних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень і шляхів їх вирішення. Також було прийнято Спільні заходи щодо вирішення проблемних питань у сфері міжнародних автоперевезень на 2020 рік, які затверджуються Міністром інфраструктури із визначенням конкретних виконавців і термінів.

В ході засідання Ради були розглянуті інші актуальні питання діяльності Асоціації та прийняті відповідні рішення.

Більш детальну інформацію про засідання Ради АсМАП України дивіться в телепрограмі «УкрАвтоКонтинент» 21 грудня 2019 р. та читайте в найближчому номері журналу «УкрАвтоКонтинент».

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis