Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 29 травня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
29.05.2020 Україна
відкриває 66 пунктів пропуску на кордоні...
    
29.05.2020  Україна
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
28.05.2020 До уваги перевізників, які здійснюють перевезення внапрямку Туреччини...    
28.05.2020 Греція
28 травня Уряд Греції прийняв рішення, що період послаблення часу роботи та ві...
    
28.05.2020 Іспанія
28 травня Міністерство транспорту Іспанії поінформувало, що послаблення режиму...
    
28.05.2020 До уваги Користувачів програми TIR-EPD!
Щодо нового дизайну сторінки транспортного засо...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо неможливості отримання дозволів без подання повідомлення про зміну даних
 

Шановні перевізники!

На сайті Укртрансбезпеки розміщене повідомлення про те, що завдяки запровадженню сервісу електронного бронювання дозволів на міжнародні вантажні перевезення через Транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua було встановлено невідповідність інформації щодо транспортних засобів ліцензіатів (http://www.dsbt.gov.ua/novyna/uvaga-pro-nemozhlyvist-otrymannya-dozvoliv-bez-podannya-povidomlennya-pro-zminu-danyh).

18 грудня 2019 року набрав чинності Закон України від 02.10.2019 № 139-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності», яким передбачено штрафні санкції за порушення у сфері ліцензування:

  • за порушення строку повідомлення ліцензіатом про зміну даних, зазначених у заяві, документах та відомостях, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, – не пізніше одного місяця з дня настання таких змін – розмір штрафу від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • за невиконання ліцензіатом розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов – розмір штрафу від 500 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Водночас, відповідно до пункту 28 Ліцензійних умов, використання транспортного засобу одночасно декількома ліцензіатами заборонено.

З метою актуалізації інформації щодо ліцензіатів та їх транспортних засобів, Укртрансбезпекою проводиться зняття транспортних засобів, що є засобами провадження господарської діяльності, якщо дія тимчасового реєстраційного талону чи свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (для участі у міжнародному русі) закінчилась.

Якщо в відомостях ліцензійної справи кількох ліцензіатів системою виявлено зазначення однакового VIN-коду чи реєстраційного номеру (номерного знаку) транспортного засобу, то система залишає транспортний засіб за тим ліцензіатом, в якого документи, що підтверджують право користування ним, актуальні (мають останню дату видачі). У такому випадку транспортний засіб з іншого ліцензіата знімається.

Для зменшення ризиків потрапляння під штрафні санкції та для можливості отримання дозволів на міжнародні вантажні перевезення, незалежно від способу їх замовлення – усно на пункті видачі дозволів Укртрансбезпеки чи шляхом електронного бронювання – рекомендується українським автомобільним перевізникам самостійно перевірити актуальність інформації щодо транспортних засобів, зазначених у їх ліцензійних справах, та за потреби подати повідомлення про зміну даних.

Для зручного та швидкого подання повідомлення про зміну даних перевізникові потрібно у розділі «Послуги» системи «Електронний кабінет перевізника» (далі – ЕКП) обрати послугу «Повідомлення про зміну даних» та заповнити всі необхідні запропоновані форми. Водночас, при внесенні інформації про новий транспортний засіб потрібно надати скановану копію документу, що підтверджує право користування ним. Вхід до ЕКП здійснюється за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Щоб отримати підтвердження про внесення поданих змін автомобільному перевізнику необхідно перевірити статус розгляду повідомлення, що відображається в його ЕКП у розділі «Заяви/повідомлення». При цьому необхідно враховувати, що орієнтовний розгляд таких повідомлень Укртрансбезпекою – 10 робочих днів.

У разі невідповідності в ліцензійних справах відомостей щодо транспортних засобів, у тому числі закінчення терміну дії документів, що були подані автомобільними перевізниками для підтвердження права користування ними, Єдина інформаційна система Укртрансбезпеки автоматично блокує можливість оформлення та видачі дозволів незалежно від форми звернення.

За результатами аналізу звернень стосовно роботи сервісу електронного бронювання, які надходили протягом тижня, Укртрансбезпекою встановлено, що більшість питань пов'язані з неможливістю вибору транспортного засобу для бронювання дозволу на здійснення ним поїздки.

Укртрансбезпека просить самостійно перевіряти відповідність відомостей про транспортні засоби у ліцензійних справах через ЕКП та звертатись за наданням консультацій на електронну адресу support@e-transport.gov.ua лише після такої перевірки своїх транспортних засобів. При цьому до електронного листа необхідно додати зафіксовані зображення екрану (скрін), де відображено помилку чи проблему, яка унеможливлює здійснення бронювання дозволу, та відображено статус у ліцензійній справі транспортного засобу, щодо якого виникла технічна проблема бронювання дозволу.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis