Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 4 липня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
03.07.2020 Словаччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
03.07.2020 2 липня 2020 року на 71-му році свого життя пішов у вічність наш колега, уч...    
02.07.2020 Угорщина     
02.07.2020 Великобританія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські пере...
    
01.07.2020 Латвія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення ...
    
01.07.2020 До уваги міжнародних автомобільних перевізників, які здійснюють перевезення до Республіки Біл...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Страйковий комітет міжнародних автомобільних перевізників України прийняв рішення про проведення 12 лютого 2020 року акції протесту, передбаченої ст.39 Конституції України.
 

Шановні перевізники!

Міністерство інфраструктури України та ДСБТ демонструють повну неповагу до бізнесу, допустили соціальну напругу. Своїми діями утворили колапс міжнародних перевезень, різко збільшили витрати перевізників, відбулося стрімке зменшення фрахтів на перевезення, зменшення податків. Конституційне право трудових колективів на працю порушено.

Страйковий комітет міжнародних автомобільних перевізників України прийняв рішення про проведення 12 лютого 2020 року акції протесту, передбаченої ст.39 Конституції України.

У першу чергу вимагаємо від Прем’єр-міністра України:

1. Забезпечити нам право на працю і можливість виконувати договірні зобов`язання по експортно/імпортних перевезеннях.

2. Відставки Міністра інфраструктури України та керівництва Укртрансбезпеки, непрофесійні дії та неспроможність яких вирішувати нагальні проблемні питання галузі, провокують загострення ситуації в транспортному середовищі.

3. Забезпечити професійну кадрову політику в транспортній галузі. Призначити на керівні посади фахівців, які мають профільну освіту, відповідний досвід роботи в галузі та після обговорення кандидатур з професійними та громадськими об’єднаннями. Здійснити перегляд на відповідність цим вимогам існуючої керівної ланки Міністерства інфраструктури України та Укртрансбезпеки.

4. Провести переговори з Урядами іноземних країн та збільшити квоти дефіцитних дозволів на здійснення міжнародних автомобільних перевезень (першочергово, Австрії, Італії, Польщі, Румунії, Туреччини, Угорщини, Фінляндії).

5. Забезпечити вирішення питання з чергами на західному кордоні на виїзді з України (особливо в пунктах пропуску Ягодин, Краковець, Рава-Руська, Ужгород, Порубне) та запровадити спільний митний та прикордонний контроль з службами суміжних країн.

Вимагаємо від Міністра інфраструктури України:

1. Негайно скасувати неправове електронне бронювання всіх видів дозволів на перевезення вантажів територією іноземних держав.

2. Забезпечити унормування попереднього розподілу дефіцитних дозволів (зокрема, Австрії, Польщі, Італії, Румунії, Туреччини, Угорщини, Фінляндії).

3. Вжити реальних заходів спільно з Держмитслужбою України щодо забезпечення контролю використання дозволів та забезпечити громадський контроль порядку видачі, використання та повернення дозволів.

4. Збільшити до 70 % представництво галузевої громадськості у Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав.

З організаційних питань просимо звертатися за телефонами:

Страйковий комітет: (044) 201 54 31, 044 201 54 12, 067 240 73 51

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis