Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 2 квітня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
02.04.2020 Щодо проведення 04.03.2020 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
02.04.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевез...
    
02.04.2020  Чехія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
02.04.2020 НКЦ АсМАП УКРАЇНИ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ, ПРИПИНЯЄ ПІДГОТОВКУ КЕРІВНИКІВ, МЕНЕДЖЕРІВ ТА ВОДІЇВ З УС...    
02.04.2020  Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
02.04.2020  Росія
Про пломбування та накладення електронних навігаційних пломб на вантажні відсі...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо головних підсумків останніх сесій органів МДП ООН в лютому 2020 року
 

Шановні учасники Асоціації!

З 4 по 7 лютого 2020 року в м. Женева (Швейцарія), відбулись 154-а сесія Робочої групи з митних питань, пов’язаних з транспортом Комітету з внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії ООН (WP.30), 72-а сесія Адміністративного комітету Конвенції МДП (AC.2) та 12-а сесія Адміністративного комітету Міжнародної конвенції про гармонізацію умов проведення контролю вантажів на кордонах (AC.3), в яких взяли участь Віцепрезидент АсМАП України Кучинський Ю.Ф., Фінансовий Директор АсМАП Гужевська Т.К. та заступник директора Департаменту супроводження Конвенції МДП Хмельницький Л.Д.

Інформуємо Вас про окремі важливі питання останніх сесій робочих та керівних органів Конвенції МДП 1975 року.

Конвенція МДП, на сьогодні, налічує 76 договірних сторін. З моменту введення в дію системи МДП для Королівства Саудівська Аравія 23 січня 2020 року, операції МДП тепер можуть здійснюватися в 63 країнах.

Головною та найважливішою подією стало прийняття Додатку 11 до Конвенції МДП, який є юридичною підставою та можливістю повноцінного впровадження країнами-учасницями Конвенції МДП електронної процедури МДП (eTIR). Після завершення установленої процедури та офіційного приєднання до Додатку 11 України, цифровізація перевезень МДП буде реалізована на постійній основі, а не в якості пілотного проекту.

Також, було розглянуто звернення АсМАП України та інших Асоціацій стосовно впровадження в Білорусі обов'язкової оплати попереднього електронного інформування. Робоча група доручила Секретаріату ЄЕК ООН направити органам влади Білорусі звернення стосовно невідповідності таких дій духу Конвенції МДП та довести це питання до відома Комітету з Внутрішнього Транспорту ЄЕК ООН для продовження його врегулювання.

Щодо збільшення числа місць навантаження і розвантаження з чотирьох до восьми Робоча група розглянула можливість змін оформлення граф 8 та 17 книжки МДП, які занадто малі для використання. МСАТ було запропоновано підготувати пропозиції стосовно нового формату зазначених граф з урахуванням висловлених пропозицій.

Також, в рамках засідань WP.30 та AC.2, було проведено ряд робочих зустрічей за участі Віцепрезидента АсМАП України Кучинського Ю.Ф., Фінансового Директора АсМАП Гужевської Т.К. та заступника директора Департаменту супроводження Конвенції МДП Хмельницького Л.Д. з керівниками департаментів та фахівцями МСАТ з питань підвищення використання книжок МДП, шляхів збільшення використання iCarnet, нових інструментів МДП та впровадження в АсМАП України програми AskTIRWeb, інших питань взаємодії з МСАТ, що дозволить отримати перевізникам-учасникам Асоціації додаткові конкурентні переваги і можливості на ринку міжнародних автомобільних перевезень товарів під час міжнародних автомобільних перевезень товарів за процедурою МДП.

Під час робочих зустрічей, учасники були проінформовані про початок будівництва «зелених» смуг в декілька рядів для перевезень товарів за процедурою МДП між Арабськими Еміратами та Саудівською Аравією і про запровадження в Арабських Еміратах використання гарантії на умовах Конвенції МДП при внутрішніх перевезеннях товарів під митним контролем між митними органами країни, що стало можливим, в тому числі, з урахуванням досвіду впровадження в Україні зазначених інструментів МДП та застосування переваг Конвенції МДП, 1975р.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis